Hypotéka bez doložení příjmu od ČSOB

ČSOBHypotéka bez dokládání příjmů od ČSOB nabízí všem, kdo nemají možnost v bance doložit svoje příjmy, aby si pořídili nové bydlení na hypotéku. Zatímco jiné banky požadují u hypotéky nejenom zástavu kupované nemovitosti, ale i doložení příjmů, u ČSOB je možné získat hypotéky bez doložení příjmu. Tyto hypotéky bez doložení příjmu ale mají oproti klasickým hypotékám jednu nevýhodu. A tou je, že vám banka půjčí maximálně do výše 50% z odhadní ceny nemovitosti.

Podmínky a poplatky pro hypotéky bez dokládání příjmů

U hypotéky bez dokládání příjmů od ČSOB je minimální výše hypotečního úvěru nastavena na 200 tisíc korun. Maximální výše hypotečního úvěru je bez omezení, respektive banka vám půjčí maximálně do výše 50% z odhadní ceny nemovitosti.

Hypotéka bez dokládání příjmů může být sjednána na dobu od 5 roků do maximálně 40 roků. Poplatek za vyřízení hypotéky (hradí se bance jen při úspěšně schváleném úvěru) je ve výši 0,6 % z půjčeného obnosu peněz. Minimálně se bude jednat o 4000 Kč, maximálně zaplatíte za schválení hypotéky bez doložení vašeho příjmu částku ve výši 18000 Kč.

U této hypotéky je možné sjednat dobu fixace úrokové sazby na 3, 5, 10 nebo 15 roků. Konkrétní výši úrokové sazby při fixaci si můžete prohlédnout v následující tabulce. Kromě úroků budete bance hradit měsíční poplatky ve výši 150 Kč (za vedení úvěru), pokud by se jednalo o hypotéku se státní podporou tak je měsíční poplatek ve výši 220 Kč. Za měsíční výpis zasílaný poštou si pak volitelně můžete připlatit 20Kč, elektronické výpisy jsou u ČSOB zdarma.

Další podmínky u hypotéky bez dokazování příjmů

U této hypotéky si dále banka může účtovat poplatek ve výši 0 – 5000 Kč za odhad ceny nemovitosti. Kromě částky ve výši 50% z odhadní ceny nemovitosti je možné k této hypotéce získat ještě doplňkový úvěr ve výši 5000 Kč.

Předčasné splacení hypotéky je zpoplatněno částkou ve výši 5% ze zbývající sumy peněz k doplacení. K hypotéce si volitelně můžete doplatit pojištění proti neschopnosti splácet nebo majetkové pojištění vašeho nového bytu či domu.

Obecně vám hypotéka bez dokazování příjmů od ČSOB nabízí pouze 50% z odhadní ceny kupované nemovitosti. Na oplátku je ale tento finanční produkt dostupný i pro ty kdo nemohou nebo nechtějí v bance dokládat svoje příjmy (například kvůli tomu že podnikají jako OSVČ nebo jsou jejich příjmy příliš nízké, než aby jim banka schválila klasickou hypotéku).
[ads-middle]

Podrobné parametry a srovnání hypoték:

Název hypotéky ČSOB: Hypotéka bez dokládání příjmů
Poskytovatel hypotéky ČSOB
Typ půjčky / úvěru Bankovní hypotéka
Výše hypotéky a splatnost:  
Minimální výše úvěru 200 000 Kč
Maximálě – % z ceny 50%
Minimální doba splatnosti 5
Maximální doba splatnosti 40
Fixace hypotéky:  
Fixace 1 rok neposkytuje se
Fixace 3 roky 5,64%
Fixace 5 let 5,28%
Fixace 10 let 6,28%
Fixace 15 let 6,19%
Poplatky:  
Poplatek při schválení úvěru 0,60%
Minimální poplatek 4 000 Kč
Maximální poplatek 18 000 Kč
Vedení (bez státní podpory) 150 Kč
Vedení (se státní podporou) 220 Kč
Další poplatky:  
Měsíční výpis poštou 20 Kč
Měsíční výpis elektronicky 0 Kč
Běžný účet v bance podmínkou ano
Předčasné splacení – sankce 5,00%
Čerpání 0 Kč první 3 čerpání, poté 800 Kč za každé další
Změna smluvních podmínek. 2000 – 10 000 Kč
Doplňkové informace:  
Doplňkový úvěr 0 – 5000 Kč
Odhad ceny nemovitosti 0 – 5000 Kč
Maximální doba fixace  
Pojištění Pojištění schopnosti splácet, majetkové pojištění
Poznámky  

Upozornění: Všechny informace v přehledu a porovnání hypoték mají pouze informativní charakter a platí k datu zveřejnění na tomto webu. Parametry jednotlivých hypotečních úvěrů se mohou průběžně měnit. Konkrétní podmínky hypotéky si vždy ověřte na webových stránkách poskytovatele úvěru. Za případné chyby a nepřesnosti v tomto srovnání hypoték se předem omlouváme.

Potřebujete půjčit peníze? Vyberte si:

Potřebuji úvěr nebo hypotéku

Potřebujete peníze a banky Vám nepůjčí? Bez registrů do 24 hodin.

Nebankovní půjčky bez registru a zástavy

Najděte si lepší půjčku v naší databázi půjček!

Pujcky bez registru a poplatku

Spotřebitelský úvěr, který se vyplatí. Zavolejte nám!

Peníze ihned

Rádi vám půjčíme na cokoliv! Stačí si u nás o půjčku zažádat.