Hypoteční úvěr od Modré pyramidy

Produkty od Modré pyramidy jsou určeny k financování bydlení. Výhodou je, že můžete mít finanční prostředky zajištěny ještě před tím, než si vyberete nemovitost.

Hypoúvěr

Hypoúvěr je vhodný k financování vašich bytových potřeb (např. koupě nemovitosti nebo pozemku, výstavba či rozsáhlejší rekonstrukce). Úroková sazba tohoto úvěru je od 3,34% ročně. Splátky si můžete rozložit až na 28 let. Je možné ho využít jako Pohotovostní úvěr v době, kdy ještě nemáte vybranou konkrétní nemovitost. Je to výhoda v době, kdy uvažujete o nákupu nemovitosti nebo jednáte s dodavateli budoucí stavby rodinného domku, protože už můžete jednat jako partner finančně zajištěný a s jistotou.

Výhody Hypoúvěru

Požadavky na příjmy klienta jsou nízké a tím je dostupnost tohoto úvěru vysoká pro širokou veřejnost. Splátky si můžete rozložit až na 28 let. Při splácení dosáhnete daňové úspory za zaplacené úroky z úvěru. Bez sankcí máte možnost mimořádných splátek a vkladů.

Modelové příklady

Při půjčce 1 000 000 korun a době splatnosti 28 let je měsíční splátka 4 533 Kč. Při půjčce 2 000 000 Kč na 28 let je měsíční splátka 9 067 Kč.

Financování bydlení

U Modré pyramidy se můžete rozhodnout financovat své bydlení jednak za pomoci hypotečního úvěru nebo také pomocí úvěru ze stavebního spoření. Spoření od Modré pyramidy představuje flexibilní, bezpečný a výnosný způsob spoření, u kterého máte nárok na státní příspěvek ve výši 2 000 Kč ročně a garantované zhodnocení vkladů 2% ročně. Pokud se rozhodujete o tom, jakým způsobem budete finančně zajištovat své bydlení, nabídka produktů Modré pyramidy rozhodně stojí za zvážení.