Hypotéky Poštovní spořitelna: Era hypotéka

Poštovní spořitelnaERA hypotéka je nabídka od Poštovní spořitelny (ČSOB). Tato hypotéka nabízí velmi výhodné podmínky. Můžete si půjčit 100% z ceny nemovitosti a to až na 40 roků. A to je mnohem víc, než vám nabídnou některé jiné banky. Peníze od Poštovní spořitelny pak můžete využít nejenom na koupi nového bytu či domu, ale můžete z nich zaplatit náklady spojené se stavbou či rekonstrukcí vašeho bydlení, nebo tyto peníze mohou sloužit i k refinancování předchozích úvěrů na bydlení od jiných finančních ústavů.

100% ERA hypotéka od Poštovní spořitelny

Minimální výše hypotečního úvěru ERA je od 200 000 Kč. Maximálně vám Poštovní spořitelna půjčí až do sto procent z ceny zastavené nemovitosti. Díky tomu si pak nové bydlení mohou pořídit i ti, kdo nemají vlastní úspory nebo stavební spoření, ze kterého by mohli financovat alespoň část kupní ceny.

Hypotéka ERA může být sjednána na dobu až 40 roků. Jedinou podmínkou pro délku hypotéky je to, že v době ukončení splácení hypotéky vám nesmí být více než 70 roků.

Poplatky za ERA hypotéku

U této hypotéky platíte poplatek za zpracování (platí se, pouze pokud je vaše žádost úspěšně schválena). Výše poplatku je 0,4 % z půjčené částky, minimálně to dělá 2000 Kč a maximálně budete platit 10 000 Kč.

Pokud byste v Poštovní spořitelně žádali o předhypoteční úvěr, pak poplatek za jeho zpracování je 2000 Kč. Za ocenění nemovitosti (zpracování znaleckého posudku) budete platit od 1900 Kč do 4500 Kč. V případě standartní bytové jednotky je ale možné expresní ocenění bytu, které banka provádí sama a je tedy zdarma a bez poplatků

Za hypotéku ERA dále budete platit měsíční poplatek 150 Kč za vedení úvěru. Zasílání výpisu poštou je také zpoplatněno částkou 20 Kč. Pokud byste u hypotéky potřebovali expresní čerpání finančních prostředků tak je to možné za jednorázový poplatek 2000 Kč.

Další podmínky ERA hypotéky

O hypotéku mohou žádat všichni, kdo mají minimálně 18 roků a v době konce splatnosti hypotéky jim nebude více 70 roků. Poštovní spořitelna dále požaduje, aby měl klient zřízený ERA osobní účet nebo ERA online účet. Pokud jej zájemce o hypotéku zatím nemá, pracovní Poštovní spořitelny jej založí během vyřizování hypotéky. Dále je pak nutné doložit doklady totožnosti, potvrzení o příjmech a další dokumenty k nemovitosti, pro kterou je hypotéka sjednávána – tj. především aktuální výpis z katastru nemovitostí a snímek z katastrální mapy.
[ads-middle]

Podrobné parametry a srovnání hypoték:

Název hypotéky Poštovní spořitelna: Era hypotéka
Poskytovatel hypotéky Poštovní spořitelna
Typ půjčky / úvěru Bankovní hypotéka
Výše hypotéky a splatnost:
Minimální výše úvěru 200 000 Kč
Maximálě – % z ceny 100%
Minimální doba splatnosti
Maximální doba splatnosti 40
Fixace hypotéky:
Fixace 1 rok údaj není znám
Fixace 3 roky údaj není znám
Fixace 5 let údaj není znám
Fixace 10 let údaj není znám
Fixace 15 let údaj není znám
Poplatky:
Poplatek při schválení úvěru 0,60%
Minimální poplatek 4 000 Kč
Maximální poplatek 18 000 Kč
Vedení (bez státní podpory) 150 Kč
Vedení (se státní podporou) neposkytuje se
Další poplatky:
Měsíční výpis poštou 20 Kč
Měsíční výpis elektronicky 0 Kč
Běžný účet v bance podmínkou ano
Předčasné splacení – sankce 5,00%
Čerpání 0 Kč první 3 čerpání, 800 Kč další
Změna smluvních podmínek. 2000 – 10 000 Kč
Doplňkové informace:
Doplňkový úvěr
Odhad ceny nemovitosti 0 – 5000 Kč
Maximální doba fixace 30
Pojištění Pojištění schopnosti splácet, majetkové pojištění
Poznámky

Upozornění: Všechny informace v přehledu a porovnání hypoték mají pouze informativní charakter a platí k datu zveřejnění na tomto webu. Parametry jednotlivých hypotečních úvěrů se mohou průběžně měnit. Konkrétní podmínky hypotéky si vždy ověřte na webových stránkách poskytovatele úvěru. Za případné chyby a nepřesnosti v tomto srovnání hypoték se předem omlouváme.

Potřebujete půjčit peníze? Vyberte si:

Půjčka před výplatou

Objednejte si kreditku online! Bez úroku až 54 dní. Vedení zdarma.

Půjčky na směnku ostrava

Finfix. Řešení krizových finančních situací Vyplácíme nemovitosti v exekuci

Půjčky bez zástavy až na 15 let

Snížili jsme splátky o 15 %. Navíc bonus 500 Kč při poskytnutí úvěru!

Peníze na směnku

Půjčky i bez zástavy a ručení. Hotovost každému na ruku!

Tip pro vás: Podívejete se na Kalkulačka podpora v nezaměstnanosti. Také by vás mohla zajímat nabídka Kreditní karta bez příjmu.