Porovnání hypotéky 50% - 100%
Hypoteční úvěry:
Srovnání půjčky Podrobné srovnání půjček

Srovnání půjčky a úvěry. Více než 70 nabídek. Vyberte si půjčky na bydlení, na auto, na nákupy, na studium nebo půjčky na cokoliv. Porovnávat půjčky můžete podle mnoha různých parametrů.


Podrobné srovnání půjček

Hypotéky na bydlení nabízíme již více než 20 roků. Vyberte si ze široké nabídky prověřených bankovních produktů a vyzkoušejte půjčku na bydlení, která vám zaručí spokojené stáří.

100% hypotéka ČSOB

ČSOBHypotéky od ČSOB vám umožní získat úvěr na bydlení až do výše 100% z odhadní ceny kupované nemovitosti. Tuto stoprocentní hypotéku můžete použít na koupi libovolné nemovitosti do osobního nebo družstevního vlastnictví. Peníze také mohou být použity na výstavbu nebo rekonstrukci nového bydlení, hypotéka může sloužit i k refinancování předchozích úvěrů na bydlení (a to jak od ČSOB tak i úvěrů poskytnutých jinou bankou).

Parametry a podmínky hypotéky od ČSOB

Bankovní hypotéka od ČSOB (Bezstarostná hypotéka, až 100%) umožňuje všem, kdo řeší svoje bydlení, nebo investice do nemovitostí, získat snadno úvěr. Minimální výše této hypotéky může být od 200 tisíc Kč. Maximální výše hypotéky pak není nijak omezena. V závislosti na ceně a stavu kupované nemovitosti a na posouzení platební schopnosti klienta, může být hypotéka sjednána i na 100% z odhadní ceny nemovitosti.

Bezstarostná hypotéka od ČSOB může být uzavřena na dobu od 5-ti roků až do 30 let. Při úspěšném schválení hypotéky se hradí bance jednorázový poplatek ve výši 0,6% z půjčené částky. V ceníku banky je minimální výše tohoto poplatku nastavena na 4000 Kč, maximální výše je pak 18000 Kč.

U hypotéky si může klient sjednat fixaci základní úrokové sazby a to na dobu 1, 3, 5, 10 nebo 15 roků. Při sjednané fixaci se základní úroková sazba pohybuje v rozmezí 3,49% – 4,59%.

Poplatky za vedení hypotéky jsou u ČSOB ve výši 150 Kč měsíčně (u hypotéky se státní podporou je to pak 220 Kč měsíčně). Pokud klient požaduje zasílání výpisů z hypotečního účtu poštou, pak je tato služba zpoplatněná částkou 20 Kč měsíčně. Elektronické výpisy z hypotečního účtu zasílá ČSOB zdarma.

Jednou z podmínek pro získání této hypotéky od ČSOB je i to, že klient musí mít u této banky zřízený svůj běžný osobní účet. Pokud běžně využíváte účet u jiné banky a nechce se vám přecházet k ČSOB, pak se připravte na minimální poplatky za vedení účtu u ČSOB ve výši 600 Kč ročně.

K hypotéce nabízí ČSOB několik doplňkových služeb – patří sem především pojištění schopnosti splácet, pojištění nemovitosti, pojištění domácnosti, vypracování odhadu nemovitosti nebo zajištění výpisů z katastru nemovitostí. U hypotéky je také možnost sjednat si mimořádné splátky.

Hypotéku pak mohou od ČSOB získat všichni, kdo mají minimálně 18 roků. Další podmínka je ta, že věk žadatele o hypotéku nesmí v době doplacení hypotéky přesáhnout 70 roků. Mezi další podmínky pak patří doložení schopnosti splácet.

Podrobné parametry a srovnání hypoték:

Název hypotéky ČSOB: Hypotéka standart
Poskytovatel hypotéky ČSOB
Typ půjčky / úvěru Bankovní hypotéka
Výše hypotéky a splatnost:  
Minimální výše úvěru 200 000 Kč
Maximálě – % z ceny 100%
Minimální doba splatnosti 5
Maximální doba splatnosti 30
Fixace hypotéky:  
Fixace 1 rok 4,14%
Fixace 3 roky 3,49%
Fixace 5 let 3,49%
Fixace 10 let 4,49%
Fixace 15 let 4,59%
Poplatky:  
Poplatek při schválení úvěru 0,60%
Minimální poplatek 4 000 Kč
Maximální poplatek 18 000 Kč
Vedení (bez státní podpory) 150 Kč
Vedení (se státní podporou) 220 Kč
Další poplatky:  
Měsíční výpis poštou 20 Kč
Měsíční výpis elektronicky 0 Kč
Běžný účet v bance podmínkou ano
Předčasné splacení – sankce 5,00%
Čerpání 0 Kč první 3 čerpání, poté 800 Kč za každé další
Změna smluvních podmínek. 2000 – 10 000 Kč
Doplňkové informace:  
Doplňkový úvěr  
Odhad ceny nemovitosti 0 – 5000 Kč
Maximální doba fixace 30
Pojištění Pojištění schopnosti splácet, majetkové pojištění
Poznámky  

Upozornění: Všechny informace v přehledu a porovnání hypoték mají pouze informativní charakter a platí k datu zveřejnění na tomto webu. Parametry jednotlivých hypotečních úvěrů se mohou průběžně měnit. Konkrétní podmínky hypotéky si vždy ověřte na webových stránkách poskytovatele úvěru. Za případné chyby a nepřesnosti v tomto srovnání hypoték se předem omlouváme.

Potřebujete půjčit peníze? Vyberte si:

50000 kč

Nejnižší úroky. Vyber si sám, od koho a za kolik si půjčíš!

Půjčka 15000

Získejte rychlou půjčku ve výši až 150 000 Kč. Vyřídíte z domova!

Půjčky kolín

Peníze můžete mít do 24 hodin. Praha a střední čechy – uzavři zde!

Peníze ihned

Půjčíme Vám na cokoliv až 200000Kč. Splátky 6-72 měsíců!

Podrobné srovnání
  • Hypotéka 50%-100%
  • Splatnost 5–40 roků
  • Srovnání poplatků
  • Srovnání fixace
  • Bez poplatků
  • Bez příjmů
  • Bez registrů
  • Různé banky
  • Doplňkový úvěr
Podrobné srovnání hypotéky
OVB life.cz
Vybíráte hypotéku pro váš nový byt či dům a nevíte si rady? Odborníci z OVB Allfinanz vám s výběrem pomohou!
Aktuality finance:

Správa SEO pro Váš web

Správa SEO pro Váš web

Pokud se chcete v dnešní době prosadit, bez kvalitního webu se zkrátka neobejdete. Zatímco dříve probíhala reklama převážně formou doporučení na základě vlastní zkušenosti,... 
[Celý článek]

Potřebujete peníze ihned? Zažádejte si o Hypopůjčku!

Potřebujete peníze ihned? Zažádejte si o Hypopůjčku!

Hledáte spolehlivého poskytovatele nebankovních půjček, a přitom nechcete trávit všechen svůj volný čas u přepážky vyplňováním formulářů a nejistým čekáním,... 
[Celý článek]

Půjčka před výplatou první zdarma pouze u společnosti Zaplo.cz!

Jedna kapsa prázdná a ta druhá? Vysypaná! Že přesně nějak takto vypadá vaše finanční situace? Nemáte prostředky pro úhradu nájmu? Nemáte z čeho zaplatit fakturu telefonního... 
[Celý článek]

Konec 100 % hypoték? Je to možné?

Zástupci České národní banky se nechali slyšet, že během roku 2015 chtějí učinit přítrž 100 % hypotečním úvěrům. Pokud toto rozhodnutí projde a dočká se schválení,... 
[Celý článek]

Půjčte si malou částku a umořte všechny své dluhy

Pokud jste se někdy ve svém životě zajímali o finanční úvěr, určitě vám byly v mžiku předloženy neuvěřitelné nabídky. Všechny slibovaly tu největší výhodnost,... 
[Celý článek]

Refinancujte staré úvěry s RePůjčkou od Equa bank

Refinancujte staré úvěry s RePůjčkou od Equa bank

Dostali jste se do finanční tísně? Museli jste si půjčit peníze? Máte ale více úvěrů, které už nestíháte platit? Equa bank má pro vás efektivní řešení, jak se... 
[Celý článek]

Americká hypotéka – řeší vaše problémy?

Americká hypotéka? To si jako mám jet půjčit na barák až do Ameriky? No, dneska už by se nechal takto vyvést z míry už skutečně málokdo. Přestože pojmenování produkt... 
[Celý článek]