Americká hypotéka od Waldviertler Sparkasse

Pokud potřebujete velkou sumu peněz, nechcete nikomu vysvětlovat k čemu a jste vlastníky domu, bytu či jiné nemovitosti, pak je tím pravým produktem pro vás tzv. americká hypotéka. Narazíte na ni v nabídce produktů v podstatě každé banky i u řady nebankovních institucí, které nabízejí finanční služby. Pojďme se blíže podívat na podmínky americké hypotéky od společnosti Waldviertler Sparkasse.

Kdo je poskytovatel?

Celým jménem Waldviertler Sparkasse Bank AG je druhou největší bankou v Dolním Rakousku. Její poměrně krátká historie se začala psát v září 2012, kdy vznikla sloučením banky Waldvierler Sparkasse von 1842 AG a Sparkasse Waldvierler-Mitte Bank AG. Její sídlo v České republice je v Jindřichově Hradci a mimoto má pobočky v dalších pěti městech. V současné době, kdy se většina záležitostí dá vyřídit online, pak vůbec nezáleží na tom, jestli také u vás.

Podmínky americké hypotéky

Americká hypotéka je bezúčelová půjčka. Může se jednat o úvěr s různou dobou splatnosti – maximálně 20 let, přičemž splácení probíhá formou pevných měsíčních splátek. Jako zajištění je požadováno zástavní právo k nemovitosti na území České republiky, vinkulace pojistného plnění z pojištění zastavené nemovitosti a dále blankosměnka či směnečné ručení, když u manželů existuje možnost ručení druhým z manželů.

Výhody produktu

Zaměstnanci banky přistupují ke každému případu individuálně a navrhnou vám model financování přímo „na míru“. Vaše žádost o hypotéku bude zpracována bez zbytečných průtahů a předčasné splacení či mimořádné splátky jsou možné bez jakýchkoliv sankcí, přičemž získané finanční prostředky můžete použít vysloveně na cokoliv.