New Home Construction Industry  - paulbr75 / Pixabay

Potřebujete peníze ihned? Zažádejte si o Hypopůjčku!

Hledáte spolehlivého poskytovatele nebankovních půjček, a přitom nechcete trávit všechen svůj volný čas u přepážky vyplňováním formulářů a nejistým čekáním, než si vás banka řádně proklepne? Nebo jste to v bance již zkoušeli a odešli s prázdnou? Nevěšte hlavu, máme pro vás výborné řešení.

Hypopůjčka od společnosti TGI Money a.s. je nebankovní půjčka, se kterou máte peníze ihned na účtu. Jsme zavedená a stabilní společnost, kterou si díky naprosto férovému a vstřícnému přístupu oblíbily již tisíce zákazníků. Pokud tedy potřebujete peníze opravdu rychle, můžete se na nás s důvěrou obrátit. Úvěr od nás získáte rychle a bez zbytečného papírování.

Častou překážkou pro získání úvěru v bance bývá záznam v registru dlužníků. Jakmile se do něj jednou dostanete, snad žádná banka vám již půjčku neschválí.  U nás získáte výhodnou nebankovní půjčku ihned bez nahlížení do registru. Nebudeme zkoumat vaši platební morálku a složitě vás prověřovat. Jde nám o to, abychom vám pomohli co nejrychleji, a proto nepožadujeme ani doložení vašich příjmů. Stačí nám vaše slovo!

Ptáte se, čím tedy za půjčku ručíte? Hypopůjčka je americká hypotéka, což je bezúčelový úvěr zajištěný zástavním právem k nemovitosti. Znamená to, že získané finanční prostředky se můžou použít na cokoliv, bez omezení. Nemovitost (dům, chata či stavební pozemek) přitom může poskytnout i třetí osoba, nemusíte tedy nutně být jejím majitelem. Velkou výhodou Hypopůjčky je nízká úroková sazba, díky které je tato půjčka výhodnější než klasický spotřebitelský úvěr v bance nebo třeba kreditní karta.

Nebankovní půjčku ihned od TGI Money a.s. můžete vyřídit úplně jednoduše online. Jak už bylo řečeno, na byrokracii si nepotrpíme, takže stačí vyplnit online žádost, a peníze máte takřka ihned na účtu. Po odeslání vaší žádosti ji začneme okamžitě vyřizovat a náš obchodní zástupce připraví veškeré náležitosti smlouvy. Peníze zasíláme na účet do 14 dnů od jejího podpisu.