Hypotéky bez registru

Finanční a hypoteční družstvo nabízí zájemcům nebankovní americké hypotéky ve výši až 70% odhadní ceny nemovitosti, a to vše bez prokazování bonity žadatele a nahlížení do registrů dlužníků. Měli jste v minulosti problémy se splácením? Ozdobilo vaše jméno některý z nechvalně známých registrů? Pak v bance pomoc ve finanční tísni nehledejte. Ale Finanční a hypoteční družstvo je poskytovatel přímo pro vás!

Parametry hypotéky

Hypotéku ve výši až 70% odhadní ceny nemovitosti se splátkou, jejíž výše se může bez obav srovnávat s obdobnými bankovními produkty, můžete splácet 1 – 30 let. K žádosti není potřeba dokládat potvrzení o výši vašich příjmů, protože je hypotéka zaručena nemovitostí, nepotřebujete ani ručitele a poskytovatel nezkoumá registry dlužníků. Standardní výše úroků se pohybuje od 7 do 11%, lze však získat i VIP hypotéku s úrokovou sazbou již od 4%, pokud máte v registru zaznamenán pouze drobný prohřešek. Hypotéku lze vyřídit kompletně online, předem se nehradí žádné poplatky za vyřízení ani za odhad nemovitosti. Také případné doplacení hypotéky před dohodnutým termínem je samozřejmě zcela zdarma.

Peníze rychle!

Vyplníte-li online formulář na webových stránkách poskytovatele, budete obratem kontaktováni pro vyřízení všech potřebných formalit. Počítejte s tím, že po vás poskytovatel bude požadovat několik fotografií zastavované nemovitosti, a to jak exteriéru, tak interiéru. Peníze na hypotéku můžete získat již do 24 hodin (píšeme zde) a jejich použití je zcela na vás. Díky nebankovní hypotéce od Finančního a hypotečního družstva můžete např. konsolidovat své splátky, které vás neúměrně zatěžují, nebo se vyhnout případnému nařízení exekucí.