Hypotéky LBBW Bank: IQ Hypotéka

LBBW BankIQ Hypotéka od LBBW Bank umožňuje získat až 90% z hodnoty nemovitosti formou bankovní hypotéky. Hypotéku od LBBW Bank můžete uzavřít až na 30 roků.  Prostřednictvím této hypotéky můžete financovat koupi nemovitosti určené k trvalému bydlení (dům či byt), můžete z ní financovat i nákup nemovitého rekreačního objektu, můžete ji použít na rekonstrukci nebo na stavbu nebo ji můžete použít i k financování nákupu družstevního podílu nebo k refinancování a konsolidaci jiných půjček a úvěrů.

Parametry a podmínky IQ hypotéky od LBBW Bank

Minimální výše úvěru (IQ hypotéka) je u LBBW Bank od 250 tisíc korun. Maximálně vám tato banka půjčí až do výše 90% z ceny zastavené nemovitosti. Za vyřízení si banka účtuje poplatek ve výši 0,4%, minimálně se jedná o 9 tisíc korun, maximálně jde o 25 tisíc korun.

Měsíční poplatek za vedení hypotéky (bez státní podpory) je 150 Kč. Pokud požadujete tištěný výpis zasílaný poštou, je to dodatečných 15 Kč měsíčně. V neposlední řadě pak banka ještě požaduje, aby měl klient zřízený osobní účet v této bance.

Úroková sazba fixní nebo variabilní

IQ hypotéka umožňuje sjednat dobu fixace na 1 – 15 roků. V takovém případě máte po celou dobu fixace nastavený pevný úrok u vaší hypotéky a platíte pravidelně každý měsíc stejné plátky. Druhou možností je pak zvolit si tzv. lineární splátky. V takovém případě platíte každý měsíc stejnou fixní částku na úhradu základní pohledávky (jistiny) a dále pak úroky podle aktuálního vývoje úrokové sazby PRIBOR. Díky této formě splácení je možné dosáhnout rychlejší úhrady základní dlužné částky a tím pádem zaplatit i celkově nižší úroky.

U běžné hypotéky na 2 milióny korun, se splatností 25 roků tak díky lineárnímu splácení můžete ušetřit až 170 000 Kč (platí pro rozdíl mezi lineárním a anuitním splácením při základní úrokové sazbě 4%).

Co potřebujete k vyřízení IQ hypotéky od LBBW Bank

Minimální příjem pro získání hypotéky je 10000 korun čistého. Pokud budou o půjčku žádat dva žadatelé (například manželský pár), pak součet jejich čistých příjmů musí být minimálně 15 000 Kč měsíčně.

Dále je nutné, abyste byli schopni doložit potvrzení ze zaměstnání. Nesmíte být také ve zkušební nebo výpovědní lhůtě (v aktuálním zaměstnání musíte být minimálně 3 měsíce). Pokud podnikáte jako OSVČ, pak bance předkládáte daňové přiznání za předcházející období.
[ads-middle]

Podrobné parametry a srovnání hypoték:

Název hypotéky LBBW Bank: IQ Hypotéka
Poskytovatel hypotéky LBBW Bank
Typ půjčky / úvěru Bankovní hypotéka
Výše hypotéky a splatnost:
Minimální výše úvěru 250 000 Kč
Maximálě – % z ceny 90%
Minimální doba splatnosti 1
Maximální doba splatnosti 30
Fixace hypotéky:
Fixace 1 rok 0,0389
Fixace 3 roky 3,14%
Fixace 5 let 3,04%
Fixace 10 let 3,99%
Fixace 15 let 4,59%
Poplatky:
Poplatek při schválení úvěru 0,40%
Minimální poplatek 9 000 Kč
Maximální poplatek 25 000 Kč
Vedení (bez státní podpory) 150 Kč
Vedení (se státní podporou) neposkytuje se
Další poplatky:
Měsíční výpis poštou 15 Kč
Měsíční výpis elektronicky neposkytuje se
Běžný účet v bance podmínkou ano
Předčasné splacení – sankce 5,00%
Čerpání 0 Kč první 3 čerpání, poté 500 Kč
Změna smluvních podmínek. 2000
Doplňkové informace:
Doplňkový úvěr
Odhad ceny nemovitosti 3000 – 5000 Kč
Maximální doba fixace 20
Pojištění neposkytuje se
Poznámky Varianty hypoték: IQ plovoucí hypotéka, hypotéka na refinancování, hypotéka na nemovitost k pronájmu

Upozornění: Všechny informace v přehledu a porovnání hypoték mají pouze informativní charakter a platí k datu zveřejnění na tomto webu. Parametry jednotlivých hypotečních úvěrů se mohou průběžně měnit. Konkrétní podmínky hypotéky si vždy ověřte na webových stránkách poskytovatele úvěru. Za případné chyby a nepřesnosti v tomto srovnání hypoték se předem omlouváme.

Potřebujete půjčit peníze? Vyberte si:

Pujcka ihned na ucet

Nejlevnější půjčka bez zbytečných formalit! Rádi Vám vyjdeme vstříc.

Levné půjčky

Až 50000 v hotovosti na pobočce. Neplatíte žádné poplatky předem!

Půjčky bez nahlížení do registru a bez poplatků

Hotovost na pobočce do 30 minut. Jednáme rychle a především férově.

Půjčky od soukromých osob na směnku

Až 50 000 Kč v hotovosti do 30 min. Nenahlížíme do registru!