Hypotéky Oberbank: Standard Hypotéka

OberbankStandartní hypotéka v podání Oberbank nabízí peníze k financování nákupu nového (či staršího) bytu, domu nebo i jiné nemovitosti. Prostřednictvím hypoték od Oberbank můžete získat peníze i na nákup družstevního podílu (zde je pak nutná zástava jiné nemovitosti), nebo si můžete půjčit peníze i stavbu či rekonstrukci.Kromě standartní hypotéky pak Oberbank nabízí i další varianty hypotečního úvěru.

Další hypotéky Oberbank

Prostřednictvím Flexi hypotéky od Oberbank si můžete půjčit peníze na jakékoliv výdaje. Flexi hypotéka je defacto americká hypotéka, kdy od banky na základě zástavy nemovitosti získáváte neúčelový úvěr až do výše 75% z odhadní ceny nemovitosti. Další variantou hypotéky od Oberbank je Investiční hypotéka. Zde si můžete půjčit peníze i na jiné investice do nemovitostí. Například ke koupi bytu, který pak budete pronajímat nebo na jiné investice i do komerčních nemovitostí.

Podmínky a parametry u standartní hypotéky od Oberbank

Oberbank vám půjčí prostřednictvím hypotéky od 100000 Kč až do 80% z odhadní ceny zastavené nemovitosti. Peníze si pak můžete vypůjčit na dobu 1 – 25 roků.

Za schválenou hypotéku si pak Oberbank účtuje poplatek ve výši 0,8% z poskytnutého objemu peněz. Minimálně se jedná o 8000 Kč, maximálně pak zaplatíte bance 25000 Kč.

Dále vás pak hypotéka od Oberbank bude stát 150 Kč měsíčně za poplatek za vedení a správu vašeho hypotečního úvěru u této banky. Pokud budete požadovat zasílání tištěných výpisů poštou, připlatíte si dalších 20 Kč. Kromě toho ještě Oberbank požaduje, abyste měli u této banky osobní účet. S ním jsou pak spojeny další poplatky za vedení osobního účtu v bance.

U hypotéky je možné sjednat fixní úroky na dobu 1 – 5 roků. Pokud není fixace u této hypotéky sjednána, nebo po uplynutí doby fixace, platíte variabilní úrok ve výši aktuální sazby PRIBOR za poslední 3 měsíce.

Čerpání hypotéky u Oberbank je možné rozložit na dobu 1 – 12 měsíců. Toho využijí hlavně ti, kdo z hypotéky financují výstavbu nebo rekonstrukci. Postupné čerpání jim umožní hradit náklady na stavbu průběžně a ve výsledku tak snížíte i splátky, které budete na začátku čerpání hypotéky platit.

K vyřízení hypotéky od Oberbank je potřeba předložit kopie občanských průkazů (od všech žadatelů). Potvrzení o příjmech od zaměstnavatele (opět od všech žadatelů o hypotéku).  Případně banka vyžaduje přeložení daňových přiznání za poslední 2 roky, živnostenský list a výpisy z obchodního rejstříku, pokud o hypotéku budete žádat jako podnikatel. Dále je pak nutné předložit doklady k nemovitosti – výpis z listu vlastnictví, výpis z katastru nemovitostí, znalecký posudek s odhadní cenou, kupní smlouvy. Variabilně pak dále stavební povolení, projektovou dokumentaci, celkový rozpočet stavby nebo rekonstrukce, potvrzení o bezdlužnosti z Finančního úřadu, Okresní správy sociálního zabezpečení a ze zdravotní pojišťovny.
[ads-middle]

Podrobné parametry a srovnání hypoték:

Název hypotéky Oberbank: StandardHypotéka
Poskytovatel hypotéky Oberbank
Typ půjčky / úvěru Bankovní hypotéka
Výše hypotéky a splatnost:
Minimální výše úvěru 100 000 Kč
Maximálě – % z ceny 80%
Minimální doba splatnosti 1
Maximální doba splatnosti 25
Fixace hypotéky:
Fixace 1 rok údaj není znám
Fixace 3 roky údaj není znám
Fixace 5 let údaj není znám
Fixace 10 let údaj není znám
Fixace 15 let údaj není znám
Poplatky:
Poplatek při schválení úvěru 0,70%
Minimální poplatek 8 000 Kč
Maximální poplatek 25 000 Kč
Vedení (bez státní podpory) 150 Kč
Vedení (se státní podporou) neposkytuje se
Další poplatky:
Měsíční výpis poštou 20 Kč
Měsíční výpis elektronicky neposkytuje se
Běžný účet v bance podmínkou ano
Předčasné splacení – sankce údaj není znám
Čerpání 0 Kč první čerpání, 200 Kč další
Změna smluvních podmínek. 0,20-1 % ze zůstatku úvěru, min. 2000 Kč
Doplňkové informace:
Doplňkový úvěr
Odhad ceny nemovitosti neposkytuje se
Maximální doba fixace 5
Pojištění neposkytuje se
Poznámky Možnost variabilní úrokové sazby

Upozornění: Všechny informace v přehledu a porovnání hypoték mají pouze informativní charakter a platí k datu zveřejnění na tomto webu. Parametry jednotlivých hypotečních úvěrů se mohou průběžně měnit. Konkrétní podmínky hypotéky si vždy ověřte na webových stránkách poskytovatele úvěru. Za případné chyby a nepřesnosti v tomto srovnání hypoték se předem omlouváme.

Potřebujete půjčit peníze? Vyberte si:

Potřebujete půjčit peníze? Vyberte si:

Leasing bez registru

Půjčka Dobrý Klient Až 5.000.000 Kč bez potvrzení

Půjčím 10000 jeste dnes

Zajistíme půjčku každému ihned Zažádejte si o půjčku přes internet

Pujcky ihned na ruku

Rychlé půjčky. Peníze ihned na ruku, bez registru. Stačí 30 min. Profesionální servis!

Puj

Půjčky na cokoliv bez zbytečného papírování. Peníze na ruku do 24h!