Hypotéky Volksbank: Standardní hypoteční úvěr

VolksbankBanka Volksbank poskytuje několik různých hypotečních úvěrů. V nabídce této banky tak můžete najít standartní hypotéky, hypotéky bez doložení příjmu nebo i hypotéku přes internet. Standartní hypotéka od Volksbank vám umožní získat až 100% z odhadní ceny nemovitosti. U hypotéky bez doložení příjmu je možné od Volksbank získat maximálně 50% z odhadní ceny nemovitosti.

Hypotéky od Volksbank – podmínky a poplatky

Standartní hypotéka od Volksbank je nabízena od částky 300 000 Kč. Maximální výše této hypotéky je pak omezena pouze cenou nemovitosti, pro kterou je tato hypotéka sjednána. Banka vám půjčí od 50% do 100% z odhadní ceny nemovitosti (50% z odhadní ceny se týká především hypotéky bez doložení příjmů).

Splácet hypotéku od Volksbank můžete podle svých potřeb od jednoho roku až do 30 let. Při úspěšném schválení hypotéky si Volksbank naúčtuje jednorázový poplatek ve výši 0,8% z půjčené částky. Minimálně to ale bude 8000 Kč (maximálně pak 30000 Kč).

Další poplatky spojené s hypotékou od Volksbank jsou především pravidelné měsíční poplatky za vedení úvěru. Ty jsou u Volksbank ve výši 150 Kč (vedení hypotéky se státní podporou, pak Volksbank neposkytuje).

Dále pak musíte počítat s tím, že Volksbank požaduje, aby měl klient s hypotékou v bance zřízený i svůj osobní účet. S tím pak mohou být spojeny další výdeje v podobně poplatky za vedení bankovního účtu u této banky.

Odklad splácet hypotéky od Volksbank

Jednou z výhod hypoték od Volksbank může být možnost sjednat si odklad splátek hypotéky. Banka klientům, kteří o to požádají, nabízí možnost odložit splátky hypotéky až o 60 měsíců. Po tuto dobu hradí klient jenom úroky a poplatky spojené s vedením a správou hypotéky. Vlastní úvěr začnete splácet, až po uplynutí této doby.

Kromě možnosti financovat prostřednictvím hypotéky nákup domu či bytu, umožňuje Volksbank získané finanční prostředky využít i na další výdaje a investice do nemovitostí. Hypotéka může sloužit i k refinancování jiného hypotečního úvěru nebo úvěru na bydlení od jiné finanční společnosti.

K hypotéce je možné sjednat si prodlouženou dobu fixace základní úrokové sazby a to až na deset roků. Dále si klient může sjednat doplňková pojištění – proti neschopnosti splácet, proti riziku trvalého úrazu nebo smrti, pojištění nemovitosti a další.
[ads-middle]

Podrobné parametry a srovnání hypoték:

Název hypotéky Volksbank: Standardní hypoteční úvěr
Poskytovatel hypotéky Volksbank
Typ půjčky / úvěru Bankovní hypotéka
Výše hypotéky a splatnost:
Minimální výše úvěru 300 000 Kč
Maximálě – % z ceny 100%
Minimální doba splatnosti 1
Maximální doba splatnosti 30
Fixace hypotéky:
Fixace 1 rok údaj není znám
Fixace 3 roky údaj není znám
Fixace 5 let údaj není znám
Fixace 10 let neposkytuje se
Fixace 15 let neposkytuje se
Poplatky:
Poplatek při schválení úvěru 0,80%
Minimální poplatek 8 000 Kč
Maximální poplatek 30 000 Kč
Vedení (bez státní podpory) 150 Kč
Vedení (se státní podporou) neposkytuje se
Další poplatky:
Měsíční výpis poštou 0 Kč
Měsíční výpis elektronicky 0 Kč
Běžný účet v bance podmínkou ano
Předčasné splacení – sankce 0,25%
Čerpání 0 Kč první 3 čerpání, 600 Kč každé další
Změna smluvních podmínek. poplatek neuveden
Doplňkové informace:
Doplňkový úvěr neposkytuje se
Odhad ceny nemovitosti neposkytuje se
Maximální doba fixace 10
Pojištění neposkytuje se
Poznámky Varianty hypotéky: hypotéka bez doložení příjmů, hypotéka přes internet na www.chcihypoteku.cz

Upozornění: Všechny informace v přehledu a porovnání hypoték mají pouze informativní charakter a platí k datu zveřejnění na tomto webu. Parametry jednotlivých hypotečních úvěrů se mohou průběžně měnit. Konkrétní podmínky hypotéky si vždy ověřte na webových stránkách poskytovatele úvěru. Za případné chyby a nepřesnosti v tomto srovnání hypoték se předem omlouváme.

Potřebujete půjčit peníze? Vyberte si:

Peníze ihned

Sleva až 50% z úrokové sazby. Pohodlné vyřízení online!

Potřebuju půjčit peníze

Až 350 000 Kč bez ručitele. Zažádejte online do 3 minut!

Pujčka 5000 kč

Jak nenaletět podvodným úvěrům? Úvěry bezpečně v aukci půjček.

Nebankovní půjčky brno

Levné půjčky bez registru – Máte zápis v registru dlužníků? Půjčte si od soukromé společnosti!