Hypotéky Raiffeisenbank: Hypotéka Klasik

RaiffeisenbankBanka Raiffeisenbank nabízí různé hypotéky. V nabídce této banky se nachází jak standartní hypotéka Klasik, tak i různé další možnosti jak financovat investice do bydlení a do nemovitostí. Můžete si tak velmi snadno dojednat hypotéky bez doložení příjmu (Equi hypotéka), hypotéky k programu Zelená úsporám, Americké hypotéky, Variabilní hypotéky nebo i další varianty hypotečních úvěrů a půjček na bydlení.

Základní varianta hypotéky od Raiffeisenbank je její hypotéka Klasik. Ta vám velmi snadno a rychle umožní získat peníze až do výše 90% z odhadní ceny nemovitosti. Navíc je tato hypotéka poskytována zdarma, bez vstupních poplatků (bez poplatku za schválení hypotéky, což je u hypotéky poměrně značná úspora i několik (desítek) tisíc korun). U této hypotéky klasik je možné dojednat si výhodnější úrokovou sazbu (fixace) na dobu 1 – 15 roků.

Hypotéka klasik od banky Raiffeisenbank

Hypotéka klasik od Raiffeisenbank je standardně poskytována na 90% z hodnoty zastavené nemovitosti. V individuálních případech ale Raiffeisenbank umožňuje poskytnout finanční prostředky až do výše 100%. Minimální výše hypotéky od Raiffeisenbank je 300 tisíc korun.

U této hypotéky vám navíc Raiffeisenbank umožní čerpat až 20% z půjčených peněz na libovolný účel. Hypotéka klasik tak nemusí sloužit pouze k financování samotného nákupu nemovitosti, ale můžete ji velmi snadno použít i pro nákup vybavení do kuchyně, koupelny nebo vůbec do celého bytu. Pokud budete z vaší hypotéky od Raiffeisenbank čerpat částku do výše 1,88 miliónu korun, nemusíte bance dokládat účel použitý poskytnutých finančních prostředků.

Mezi další výhody této hypotéky pak patří i to, že pokud plánujete z hypotéky financovat stavbu nebo rekonstrukci, pak není nutné bance předkládat faktury. Banka vám peníze vyplatí na váš bankovní účet.

Podmínky a parametry hypotéky Klasik od Raiffeisenbank

Hypoteční úvěr od Raiffeisenbank je poskytován od 300 tisíc korun až do maximální výše 90% z hodnoty nemovitosti. Doba splatnosti je od 5 roků do 30 let. Za schválení hypotéky se u Raiffeisenbank neplatí žádný poplatek. Hradíte pouze pravidelné splátky a úroky. Další poplatky spojené s hypotékou Klasik od Raiffeisenbank jsou ještě poplatek za vedení hypotéky (150 Kč měsíčně), poplatek za tištěný výpis poštou (19 Kč měsíčně, volitelná položka) a dále banka požaduje zřízený osobní účet (s tím mohou být spojeny další náklady, za osobní účet u Raiffeisenbank zaplatíte 0 – 300 Kč měsíčně v závislosti na obratu a zůstatku na tomto účtu)

Vyřízení hypotéky je u Raiffeisenbank velmi snadné a rychlé. K získání hypotéky potřebujete pouze 3 doklady. Stačí, aby vám bilo minimálně 1 roků (a maximálně 70 roků v době splacení hypotéky, abyste měli občanství ČR nebo abyste byli občanem EU s trvalým povolením k pobytu na území ČR. Pak už jen potřebujete doložit v bance svoje příjmy a dokumenty k nemovitosti a peníze mohou být ihned vaše.
[ads-middle]

Podrobné parametry a srovnání hypoték:

Název hypotéky Raiffeisenbank: Hypotéka Klasik
Poskytovatel hypotéky Raiffeisenbank
Typ půjčky / úvěru Bankovní hypotéka
Výše hypotéky a splatnost:
Minimální výše úvěru 300 000 Kč
Maximálě – % z ceny 90%
Minimální doba splatnosti 5
Maximální doba splatnosti 30
Fixace hypotéky:
Fixace 1 rok 0,0459
Fixace 3 roky 3,49%
Fixace 5 let 3,69%
Fixace 10 let 5,39%
Fixace 15 let 5,39%
Poplatky:
Poplatek při schválení úvěru 0,00%
Minimální poplatek 0 Kč
Maximální poplatek 0 Kč
Vedení (bez státní podpory) 150 Kč
Vedení (se státní podporou) neposkytuje se
Další poplatky:
Měsíční výpis poštou 19 Kč
Měsíční výpis elektronicky 0 Kč
Běžný účet v bance podmínkou ano
Předčasné splacení – sankce 3,00%
Čerpání 0 Kč první 3 čerpání, 500 Kč každé další
Změna smluvních podmínek. 3000 – 10 000 Kč
Doplňkové informace:
Doplňkový úvěr 20 % na cokoli
Odhad ceny nemovitosti neposkytuje se
Maximální doba fixace 15
Pojištění Pojištění schopnosti splácet, majetkové pojištění
Poznámky

Upozornění: Všechny informace v přehledu a porovnání hypoték mají pouze informativní charakter a platí k datu zveřejnění na tomto webu. Parametry jednotlivých hypotečních úvěrů se mohou průběžně měnit. Konkrétní podmínky hypotéky si vždy ověřte na webových stránkách poskytovatele úvěru. Za případné chyby a nepřesnosti v tomto srovnání hypoték se předem omlouváme.

Potřebujete půjčit peníze? Vyberte si:

Okamžitá půjčka ihned na účet

On-line půjčky pro zaměstnance. Půjčte si výhodněji než v bance!

Bankovní půjčka do 20 000

Získejte rychlou půjčku až 150 000! S Home Creditem snadno už dnes.

Půjčka na směnku ihned

Bez zkoumání registrů, Bez ručení. Do 12 hodin, do 1mil. Pro všechny.

Rychlá půjčka bez potvrzení příjmů

Najděte si bleskovou půjčku v naší databázi!