Hypotéky se slevou – FIO Banka a Wüstenrot

FIO banka nově nabízí hypotéky s úrokovou sazbou 2,81%
FIO banka nově nabízí hypotéky s úrokovou sazbou 2,81%

FIO banka (která nabízí jeden z nejvýhodnějších bankovních účtů bez poplatku u nás) nově zlevňuje svoje hypotéky. Výhodnou nabídku hypotéky si pro září připravila i hypoteční banka Wüstenrot. Ta nyní nabízí extra výhodnou hypotéku až na 85%.

FIO hypotéka, úrok jen 2,81%

FIO banka v uplynulých dnech přistoupila ke snížení fixních úrokových sazeb. U této banky tak můžete při využití všech dostupných slev dosáhnout na úrokovou sazbu hypotéky ve výši 2,81%. Jedná se o snížení o 0,2%.

Mezi hlavní výhody hypotéky od FIO Banky patří především to, že hypoteční úvěr je poskytovaný bez poplatků za vedení úvěru (ty u jiných bank jsou často ve výši 150 – 300 Kč měsíčně). K hypotéce také máte bankovní účet, za který také vůbec nic neplatíte (u jiných bank jsou to opět poplatky v řádu i stokorun měsíčně).

Pokud se rozhodnete využít hypotéku od FIO k refinancování svého stávajícího hypotéčního úvěru, získáte slevu ve výši 0,5% z úrokové sazby (platí ale pouze v případě že si sjednáte minimálně 3 letou fixaci).

Fio Banka běžně poskytuje hypotéky od 300 tisíc korun do 10 miliónů korun. Hypotéky jsou poskytovány do 85% z hodnoty nemovitosti. Splatnost může být 5 – 30 roků. Fixaci si můžete sjednat na 1, 2, 3, 4 nebo 5 roků.

Akční hypotéky v září od Wüstenrot

Hypotéka Wüstenrot, do konce října s úrokovou sazbu ve výši 2,99%
Hypotéka Wüstenrot, do konce října s úrokovou sazbu ve výši 2,99%

Pro všechny zájemce o hypotéku od Wüstenrot, garantuje tato banka až do konce října úrokovou sazbu ve výši 2,99%. Hypotéční úvěr od Wüstenrot je možné získat již od částky 1,3 miliónu korun. Banka běžně poskytuje hypotéky do výše 85% z aktuální ceny nemovitosti.

Pokud se rozhodnete pro Wüstenrot hypotéku, neplatíte žádný poplatek za vyřízení. Běžně si můžete volit mezi 3 letou nebo 5 letou fixací. Stejné podmínky pak platí i pro refinancování hypotéky. Získané peníze je možné čerpat jak na nákup nového bytu, tak i na stavbu. Banka běžně proplácí až 1 rok staré faktury. U této banky také není vyžadován běžný účet.

Wüstenrot poskytuje různé hypotéky. Úvěr je možné získat již od 300 Kč, maximální výše pak není nijak omezena (poskytuje se ale maximálně 90% z odhadní ceny nemovitosti, kterou stanovuje banka). Splatnost může být sjednána na 5 – 30 roků. Fixaci úrokové sazby si pak můžete nastavit na 1, 2, 3, 5 nebo 10 roků.