Moravský Peněžní Ústav: Hypotéka Dobrý klient

Moravský Peněžní ÚstavÚvěr od Moravského Peněžního Ústavu není tak úplně klasická hypotéka. Spíše než hypotéka je to nebankovní neúčelový úvěr se zástavou nemovitosti. V praxi má ale podmínky podobné jako mají bankovní hypotéky. U této finanční společnosti si tedy můžete sjednat nebankovní hypotéku. Ta je poskytována i bez ručitele a bez nutnosti dokládat příjmy. Spořitelní družstvo Moravský Peněžní ústav vám ale půjčí maximálně 50% z odhadní ceny nemovitosti.

Nebankovní hypotéka bez doložení příjmů

Pokud si z nějakého důvodu nemůžete nebo nechcete půjčit od banky, a přesto hledáte nějaký způsob jak s pomocí úvěru financovat svoje nové bydlení, pak se můžete obrátit i na toto spořitelní družstvo Moravský Peněžní Ústav. To nabízí nebankovní hypotéku Dobrý klient.

U tohoto nebankovního úvěru si můžete půjčit částku od 250 000 Kč. Maximální částka, kterou vám tady půjčí je pak omezena pouze cenou zastavené nemovitosti. Moravský Peněžní Ústav u tohoto úvěru půjčuje až 50% z odhadní ceny nemovitosti.

Peníze si můžete půjčit na dobu 5 (při pravidelných splátkách a úvěru nad 1,9 miliónu korun pak maximálně na 10) roků. Při schválení úvěru je automaticky z půjčené částky stržen poplatek ve výši 0,9%.

Výhody a nevýhody nebankovní hypotéky

Mezi hlavní výhody této nebankovní hypotéku patří především to, že není nutné předkládat potvrzení o příjmech nebo jinak dokládat vaši schopnost splácet půjčené peníze. Úvěr je zajištěný pouze nemovitostí (princip je tedy stejný jako má americká hypotéka, jakou běžně poskytují i některé banky).

Nevýhodou tohoto úvěru je bezesporu maximální částka, kterou vám umožní čerpat. Vzhledem k tomu že spořitelní družstvo Moravský Peněžní Ústav proplácí úvěry maximálně do výše 50% z hodnoty zastavené nemovitosti, tak se tato nebankovní hypotéka příliš nehodí k financování nákupu nového bydlení. To by znamenalo, že byste museli mít minimálně dalších 50% naspořeno z vlastních úspor, nebo si zajistit nějaké jiné zdroje financování.

Tato nebankovní hypoték bez doložení příjmu, ale může posloužit jako jakýkoliv jiný neúčelový úvěr. Získané peníze je tak velmi snadno možné použít třeba k refinancování jiných úvěrů a půjček. Nebo můžete takto získané peníze použít třeba na svoje podnikání nebo na jakékoliv jiné výdaje. Finanční prostředky z tohoto úvěru je možné použít bez dokládání účelu. Po schválení žádosti a podepsání smlouvy jsou peníze převedeny na váš účet a je jen na vás, co s nimi podniknete.
[ads-middle]

Podrobné parametry a srovnání hypoték:

Název hypotéky Moravský Peněžní Ústav: Úvěr na bydlení Dobrý klient
Poskytovatel hypotéky Moravský Peněžní Ústav
Typ půjčky / úvěru Nebankovní hypotéka
Výše hypotéky a splatnost:
Minimální výše úvěru 250 000 Kč
Maximálě – % z ceny 50%
Minimální doba splatnosti 0
Maximální doba splatnosti 5
Fixace hypotéky:
Fixace 1 rok 0,079
Fixace 3 roky 6,90%
Fixace 5 let 6,90%
Fixace 10 let
Fixace 15 let
Poplatky:
Poplatek při schválení úvěru 0,90%
Minimální poplatek
Maximální poplatek
Vedení (bez státní podpory)
Vedení (se státní podporou)
Další poplatky:
Měsíční výpis poštou
Měsíční výpis elektronicky
Běžný účet v bance podmínkou ne
Předčasné splacení – sankce 0,00%
Čerpání
Změna smluvních podmínek. 0,19 % z aktuální výše úvěru
Doplňkové informace:
Doplňkový úvěr
Odhad ceny nemovitosti
Maximální doba fixace
Pojištění
Poznámky

Upozornění: Všechny informace v přehledu a porovnání hypoték mají pouze informativní charakter a platí k datu zveřejnění na tomto webu. Parametry jednotlivých hypotečních úvěrů se mohou průběžně měnit. Konkrétní podmínky hypotéky si vždy ověřte na webových stránkách poskytovatele úvěru. Za případné chyby a nepřesnosti v tomto srovnání hypoték se předem omlouváme.

Potřebujete půjčit peníze? Vyberte si:

Allambie zkušenosti

Až 1 000 000 Kč na vaše plány. Na cokoli, rychle, výhodně!

Sms půjčka rychle do 3000 kč

Půjčky od 1000 do 10 milionů Kč. Najdeme pro vás vhodnou půjčku!

Půjčky na směnku

Půjčíme všem bez rozdílu. Půjčte si již od 10 tisíc.

Půjčky bez doložení příjmu

Získejte až 3 mil. Kč. bez registru Ručení nemovitostí! Brzo schváleno

Tip pro vás: Podívejete se na Půjčka na směnku bez poplatku. Také by vás mohla zajímat nabídka Mzdová kalkulačka a výpočet čisté mzdy.