Hypotéky Equa bank: Equa hypotéka

Equa bankEqua hypotéka od Equa banky je výhodný finanční produkt. Díky tomuto hypotečnímu úvěru můžete peníze na nákup nového domu či bytu. Banka vám půjčí i peníze na rozjezd podnikání (Equa Hypotéka PRO) nebo můžete velmi snadno provést refinancování dříve uzavřených úvěrů na bydlení. U této banky je také možné získat hypotéku bez registru (Hypotéka FIT je poskytována i těm kdo mají záznam v bankovním registru) nebo i hypotéka bez doložení příjmu (Hypotéka BEZ).

Co vám nabízí hypotéky od Equa

Základní varianta hypotéky od Equa umožňuje úvěry na financování bydlení od 300 tisíc korun. Maximální částka, kterou si od Equa banky můžete půjčit, není omezena. Banka půjčuje až do 90% z hodnoty nemovitosti. V konkrétních případech pak může být hypotéka poskytnuta i na 100% z hodnoty nemovitosti

Hypotéky od Equa banky jsou poskytovány na 5 – 35 roků.  Poplatek za schválení hypotéky je u této banky ve výši 6600 Kč až 9800 Kč. Za vedení hypotéky pak platíte 150 Kč měsíčně. K hypotéce si můžete také sjednat fixaci základní úrokové sazby, tak jak je tomu obvyklé u všech bank.

U této hypotéky vám také Equa umožní čerpat až 20% z poskytnuté částky na jiné výdaje než na přímý nákup nemovitosti. U těchto výdajů jsou finanční prostředky převedeny na váš bankovní účet a vy je můžete čerpat bez nutnosti dokládat v bance faktury nebo účel použití finančních prostředků.

Samozřejmostí je u  Equa i nadstandardní servis. Všechny podklady k nemovitosti, na kterou budete žádat hypotéku, banka vyřídí za vás. Equa banka také nabízí velmi atraktivní úrokové sazby. U hypotéky také nemusí být hrazeny žádné vstupní poplatky – je možné tyto poplatky zahrnout do úrokové sazby u hypotéky. Equa bank také svým klientům umožňuje předčasné splacení nebo mimořádné splátky v průběhu splácení hypotéky zdarma i v období kdy se nemění úrokové sazby hypotéky.

Hypotéky bez registru nebo bez doložení příjmů

Kromě standartního hypotečního úvěru umožňuje Equa získáte peníze i těm, které banky většinou automaticky odmítnou. Tedy i lidem, kteří mají nějaký negativní záznam v bankovním registru (například z důvodu nějaké platby po splatnosti nebo pozdě uhrazené splátky za půjčku či úvěr).  V tom případě banky téměř automaticky žádosti o půjčky (i hypotéky) zamítají. Equa bank je ale schopná poskytnout FIT hypotéku což je hypotéka bez registru.

Těm kdo mají nízké příjmy nebo nesplňují běžná kritéria na doložení příjmu, jaké běžně vyžadují téměř všechny banky, nabízí Equa banka svoji Hypotéku BEZ. Hypotéka BEZ je poskytována i bez dokládání příjmů v bance. Banka vám v tomto případě sice nepůjčí 100% z hodnoty nemovitosti, ale podstatně méně, ale peníze můžete získat i bez doložení vašeho příjmu.
[ads-middle]

Podrobné parametry a srovnání hypoték:

Název hypotéky Equa bank: Equa hypotéka
Poskytovatel hypotéky Equa bank
Typ půjčky / úvěru Bankovní hypotéka
Výše hypotéky a splatnost:
Minimální výše úvěru 300 000 Kč
Maximálě – % z ceny 90%
Minimální doba splatnosti 5
Maximální doba splatnosti 35
Fixace hypotéky:
Fixace 1 rok 0,0339
Fixace 3 roky 3,49%
Fixace 5 let 3,69%
Fixace 10 let neposkytuje se
Fixace 15 let neposkytuje se
Poplatky:
Poplatek při schválení úvěru 0,00%
Minimální poplatek 6 600 Kč
Maximální poplatek 9 800 Kč
Vedení (bez státní podpory) 150 Kč
Vedení (se státní podporou) neposkytuje se
Další poplatky:
Měsíční výpis poštou neposkytuje se
Měsíční výpis elektronicky 0 Kč
Běžný účet v bance podmínkou ano
Předčasné splacení – sankce 10,00%
Čerpání 1.-4. čerpání bez poplatku, 5. a každé další 500 Kč
Změna smluvních podmínek. 3000
Doplňkové informace:
Doplňkový úvěr ne
Odhad ceny nemovitosti neposkytuje se
Maximální doba fixace 5
Pojištění neposkytuje se
Poznámky

Upozornění: Všechny informace v přehledu a porovnání hypoték mají pouze informativní charakter a platí k datu zveřejnění na tomto webu. Parametry jednotlivých hypotečních úvěrů se mohou průběžně měnit. Konkrétní podmínky hypotéky si vždy ověřte na webových stránkách poskytovatele úvěru. Za případné chyby a nepřesnosti v tomto srovnání hypoték se předem omlouváme.

Potřebujete půjčit peníze? Vyberte si:

Domaci pujcky pro kazdeho

Půjčka Dobrý Klient Až 5.000.000 Kč bez potvrzení

Půjčím peníze

Nechce vám půjčit banka? My ano! Bez poplatku a ručitele do 24h.

Půjčky pro nezaměstnané

Potřebujete finanční hotovost? Jsme tu pro vás s on-line žadostí!

Malá půjčka

Extra výhodná půjčka – Peníze do 5 dnů. Bez poplatků. Předčasné splacení bez sankcí.

Tip pro vás: Podívejete se na Půjčka od soukromé osoby. Také by vás mohla zajímat nabídka Kalkulačka a výpočet RPSN.