Porovnání hypotéky 50% - 100%
Hypoteční úvěry:
Srovnání půjčky Podrobné srovnání půjček

Srovnání půjčky a úvěry. Více než 70 nabídek. Vyberte si půjčky na bydlení, na auto, na nákupy, na studium nebo půjčky na cokoliv. Porovnávat půjčky můžete podle mnoha různých parametrů.


Podrobné srovnání půjček

Hypotéky na bydlení nabízíme již více než 20 roků. Vyberte si ze široké nabídky prověřených bankovních produktů a vyzkoušejte půjčku na bydlení, která vám zaručí spokojené stáří.

Equi hypotéka bez doložení příjmu od Raiffeisenbank

RaiffeisenbankEqui hypotéka od Raiffeisenbank je hypotéka bez doložení příjmů. Umožňuje tak získat nové bydlení formou hypotéky i těm, kdo mají jen nízké příjmy nebo je nemohou doložit podle požadavků banky. To se může týkat například i lidí, co podnikají jako OSVČ a nemají zatím daňové přiznání za předchozí období, kterým by doložili svoje příjmy, nebo i z jiného důvodu nesplní kritéria banky na minimální hranici příjmu. U hypotéky bez doložení příjmů od Raiffeisenbank (EQUI hypotéka) vám ale banka půjčí maximálně 50% z odhadní ceny nemovitosti.

Hypotéka bez dokládání příjmů v bance – Equi hypotéka od Raiffeisenbank

Hypotéka bez dokládání příjmů se od běžných hypoték liší. U tohoto úvěru mohou být finanční prostředky poskytnuty jak účelově (na nákup domu či bytu, na stavbu či rekonstrukci nebo na jiné doložitelné výdaje s bydlením), tak mohou být poskytnuty i jako neúčelový úvěr kde klient dostane finanční prostředky vyplacený na svůj účet v bance. U této hypotéky pak stačí pouze doložit odhad ceny nemovitosti (a další běžné osobní doklady). Není potřeba žádné potvrzení o příjmech nebo daňová přiznání nebo jiné doklady podobného typu.

Hypotéka bez dokládání příjmů od Raiffeisenbank může být od 300 tisíc korun, maximálně vám pak banka půjčí do 50% z ceny nemovitosti. Horní hranice je tak bez omezení.

Úvěr Vám Raiffeisenbank nabídne na dobu od 5 roků až do 20 let.

Výhody a nevýhody hypotéky bez doložení příjmů od Raiffeisenbank

Mezi nevýhody této hypotéky bez dokladů o příjmech patří především to, že není možné financovat nákup nemovitosti jenom z této hypotéky. Musíte mít vlastní úspory minimálně 50% z ceny nebo mít i jiné zdroje financování.

Další nevýhodou pak jsou vyšší poplatky než u klasické hypotéky. Za schválení hypotéky bez doložení příjmů se platí poplatek až 3% z půjčené částky (u běžné hypotéky je to jen 0,4 – 0,6%), Minimální výše poplatku je tak 9000 Kč, maximálně můžete zaplatit až 150 000 Kč (to je podstatně víc než u běžné hypotéky).

I úroková sazba je u hypotéky bez dokládání příjmů podstatně vyšší. I zde si můžete domluvit fixaci základní úrokové sazby na 1 – 15 roků (jako u běžného hypotečního úvěru), výše úroků je ale i tak podstatně vyšší.

Hlavní výhoda této hypotéky je jasná, můžete si půjčit na pořízení bydlení, i když nesplníte běžné požadavky na doložení příjmů. Pokud jste momentálně ve zkušební nebo výpovědní době, pokud máte příjmy, které není možné spolehlivě doložit nebo pokud podnikáte jako OSVČ a nemáte daňová přiznání za dostatečně dlouhé období, nebo pokud jsou vaše daňová přiznání „negativní“, pak vám tato hypotéka bez doložení příjmů umožní získat půjčku na bydlení.

Podrobné parametry a srovnání hypoték:

Název hypotéky Raiffeisenbank: Equi hypotéka bez doložení příjmů
Poskytovatel hypotéky Raiffeisenbank
Typ půjčky / úvěru Bankovní hypotéka
Výše hypotéky a splatnost:
Minimální výše úvěru 300 000 Kč
Maximálě – % z ceny 50%
Minimální doba splatnosti 5
Maximální doba splatnosti 20
Fixace hypotéky:
Fixace 1 rok 0,0724
Fixace 3 roky 7,21%
Fixace 5 let 7,51%
Fixace 10 let 8,20%
Fixace 15 let 8,40%
Poplatky:
Poplatek při schválení úvěru 3,00%
Minimální poplatek 9 000 Kč
Maximální poplatek 150 000 Kč
Vedení (bez státní podpory) 150 Kč
Vedení (se státní podporou) neposkytuje se
Další poplatky:
Měsíční výpis poštou 19 Kč
Měsíční výpis elektronicky 0 Kč
Běžný účet v bance podmínkou ano
Předčasné splacení – sankce 3,00%
Čerpání 0 Kč první čerpání, 1000 Kč každé další
Změna smluvních podmínek. 3000 – 10 000 Kč
Doplňkové informace:
Doplňkový úvěr neposkytuje se
Odhad ceny nemovitosti neposkytuje se
Maximální doba fixace 15
Pojištění Pojištění schopnosti splácet, majetkové pojištění
Poznámky

Upozornění: Všechny informace v přehledu a porovnání hypoték mají pouze informativní charakter a platí k datu zveřejnění na tomto webu. Parametry jednotlivých hypotečních úvěrů se mohou průběžně měnit. Konkrétní podmínky hypotéky si vždy ověřte na webových stránkách poskytovatele úvěru. Za případné chyby a nepřesnosti v tomto srovnání hypoték se předem omlouváme.

Potřebujete půjčit peníze? Vyberte si:

Rychlé sms půjčky

Získejte peníze ihned s Crediem. 30 – 250 000 Kč, vyřízení online.

Půjčka bez doložení příjmu

Bez příjmu i registru, konsolidace dluhů. Analýza do 48h. Celá ČR.

Půjčka 100000

od 7,5% i tam, kde banky odmítnou! Individuální podmínky úvěru pro Vás

Půjčka do 5000

Bez sankcí za předčasné splacení!

Tip pro vás: Podívejete se na Rychlá půjčka před výplatou. Také by vás mohla zajímat nabídka Kalkulačka přídavky na bydlení.

Podrobné srovnání
  • Hypotéka 50%-100%
  • Splatnost 5–40 roků
  • Srovnání poplatků
  • Srovnání fixace
  • Bez poplatků
  • Bez příjmů
  • Bez registrů
  • Různé banky
  • Doplňkový úvěr
Podrobné srovnání hypotéky
OVB life.cz
Vybíráte hypotéku pro váš nový byt či dům a nevíte si rady? Odborníci z OVB Allfinanz vám s výběrem pomohou!
Aktuality finance:

Správa SEO pro Váš web

Správa SEO pro Váš web

Pokud se chcete v dnešní době prosadit, bez kvalitního webu se zkrátka neobejdete. Zatímco dříve probíhala reklama převážně formou doporučení na základě vlastní zkušenosti,... 
[Celý článek]

Potřebujete peníze ihned? Zažádejte si o Hypopůjčku!

Potřebujete peníze ihned? Zažádejte si o Hypopůjčku!

Hledáte spolehlivého poskytovatele nebankovních půjček, a přitom nechcete trávit všechen svůj volný čas u přepážky vyplňováním formulářů a nejistým čekáním,... 
[Celý článek]

Půjčka před výplatou první zdarma pouze u společnosti Zaplo.cz!

Jedna kapsa prázdná a ta druhá? Vysypaná! Že přesně nějak takto vypadá vaše finanční situace? Nemáte prostředky pro úhradu nájmu? Nemáte z čeho zaplatit fakturu telefonního... 
[Celý článek]

Konec 100 % hypoték? Je to možné?

Zástupci České národní banky se nechali slyšet, že během roku 2015 chtějí učinit přítrž 100 % hypotečním úvěrům. Pokud toto rozhodnutí projde a dočká se schválení,... 
[Celý článek]

Půjčte si malou částku a umořte všechny své dluhy

Pokud jste se někdy ve svém životě zajímali o finanční úvěr, určitě vám byly v mžiku předloženy neuvěřitelné nabídky. Všechny slibovaly tu největší výhodnost,... 
[Celý článek]

Refinancujte staré úvěry s RePůjčkou od Equa bank

Refinancujte staré úvěry s RePůjčkou od Equa bank

Dostali jste se do finanční tísně? Museli jste si půjčit peníze? Máte ale více úvěrů, které už nestíháte platit? Equa bank má pro vás efektivní řešení, jak se... 
[Celý článek]

Americká hypotéka – řeší vaše problémy?

Americká hypotéka? To si jako mám jet půjčit na barák až do Ameriky? No, dneska už by se nechal takto vyvést z míry už skutečně málokdo. Přestože pojmenování produkt... 
[Celý článek]