Equi hypotéka bez doložení příjmu od Raiffeisenbank

RaiffeisenbankEqui hypotéka od Raiffeisenbank je hypotéka bez doložení příjmů. Umožňuje tak získat nové bydlení formou hypotéky i těm, kdo mají jen nízké příjmy nebo je nemohou doložit podle požadavků banky. To se může týkat například i lidí, co podnikají jako OSVČ a nemají zatím daňové přiznání za předchozí období, kterým by doložili svoje příjmy, nebo i z jiného důvodu nesplní kritéria banky na minimální hranici příjmu. U hypotéky bez doložení příjmů od Raiffeisenbank (EQUI hypotéka) vám ale banka půjčí maximálně 50% z odhadní ceny nemovitosti.

Hypotéka bez dokládání příjmů v bance – Equi hypotéka od Raiffeisenbank

Hypotéka bez dokládání příjmů se od běžných hypoték liší. U tohoto úvěru mohou být finanční prostředky poskytnuty jak účelově (na nákup domu či bytu, na stavbu či rekonstrukci nebo na jiné doložitelné výdaje s bydlením), tak mohou být poskytnuty i jako neúčelový úvěr kde klient dostane finanční prostředky vyplacený na svůj účet v bance. U této hypotéky pak stačí pouze doložit odhad ceny nemovitosti (a další běžné osobní doklady). Není potřeba žádné potvrzení o příjmech nebo daňová přiznání nebo jiné doklady podobného typu.

Hypotéka bez dokládání příjmů od Raiffeisenbank může být od 300 tisíc korun, maximálně vám pak banka půjčí do 50% z ceny nemovitosti. Horní hranice je tak bez omezení.

Úvěr Vám Raiffeisenbank nabídne na dobu od 5 roků až do 20 let.

Výhody a nevýhody hypotéky bez doložení příjmů od Raiffeisenbank

Mezi nevýhody této hypotéky bez dokladů o příjmech patří především to, že není možné financovat nákup nemovitosti jenom z této hypotéky. Musíte mít vlastní úspory minimálně 50% z ceny nebo mít i jiné zdroje financování.

Další nevýhodou pak jsou vyšší poplatky než u klasické hypotéky. Za schválení hypotéky bez doložení příjmů se platí poplatek až 3% z půjčené částky (u běžné hypotéky je to jen 0,4 – 0,6%), Minimální výše poplatku je tak 9000 Kč, maximálně můžete zaplatit až 150 000 Kč (to je podstatně víc než u běžné hypotéky).

I úroková sazba je u hypotéky bez dokládání příjmů podstatně vyšší. I zde si můžete domluvit fixaci základní úrokové sazby na 1 – 15 roků (jako u běžného hypotečního úvěru), výše úroků je ale i tak podstatně vyšší.

Hlavní výhoda této hypotéky je jasná, můžete si půjčit na pořízení bydlení, i když nesplníte běžné požadavky na doložení příjmů. Pokud jste momentálně ve zkušební nebo výpovědní době, pokud máte příjmy, které není možné spolehlivě doložit nebo pokud podnikáte jako OSVČ a nemáte daňová přiznání za dostatečně dlouhé období, nebo pokud jsou vaše daňová přiznání „negativní“, pak vám tato hypotéka bez doložení příjmů umožní získat půjčku na bydlení.
[ads-middle]

Podrobné parametry a srovnání hypoték:

Název hypotéky Raiffeisenbank: Equi hypotéka bez doložení příjmů
Poskytovatel hypotéky Raiffeisenbank
Typ půjčky / úvěru Bankovní hypotéka
Výše hypotéky a splatnost:
Minimální výše úvěru 300 000 Kč
Maximálě – % z ceny 50%
Minimální doba splatnosti 5
Maximální doba splatnosti 20
Fixace hypotéky:
Fixace 1 rok 0,0724
Fixace 3 roky 7,21%
Fixace 5 let 7,51%
Fixace 10 let 8,20%
Fixace 15 let 8,40%
Poplatky:
Poplatek při schválení úvěru 3,00%
Minimální poplatek 9 000 Kč
Maximální poplatek 150 000 Kč
Vedení (bez státní podpory) 150 Kč
Vedení (se státní podporou) neposkytuje se
Další poplatky:
Měsíční výpis poštou 19 Kč
Měsíční výpis elektronicky 0 Kč
Běžný účet v bance podmínkou ano
Předčasné splacení – sankce 3,00%
Čerpání 0 Kč první čerpání, 1000 Kč každé další
Změna smluvních podmínek. 3000 – 10 000 Kč
Doplňkové informace:
Doplňkový úvěr neposkytuje se
Odhad ceny nemovitosti neposkytuje se
Maximální doba fixace 15
Pojištění Pojištění schopnosti splácet, majetkové pojištění
Poznámky

Upozornění: Všechny informace v přehledu a porovnání hypoték mají pouze informativní charakter a platí k datu zveřejnění na tomto webu. Parametry jednotlivých hypotečních úvěrů se mohou průběžně měnit. Konkrétní podmínky hypotéky si vždy ověřte na webových stránkách poskytovatele úvěru. Za případné chyby a nepřesnosti v tomto srovnání hypoték se předem omlouváme.

Potřebujete půjčit peníze? Vyberte si:

Rychlé sms půjčky

Získejte peníze ihned s Crediem. 30 – 250 000 Kč, vyřízení online.

Půjčka bez doložení příjmu

Bez příjmu i registru, konsolidace dluhů. Analýza do 48h. Celá ČR.

Půjčka 100000

od 7,5% i tam, kde banky odmítnou! Individuální podmínky úvěru pro Vás

Půjčka do 5000

Bez sankcí za předčasné splacení!

Tip pro vás: Podívejete se na Rychlá půjčka před výplatou. Také by vás mohla zajímat nabídka Kalkulačka přídavky na bydlení.