Hypotéky Komerční banka: Flexibilní hypotéka až 100%

Komerční bankaFlexibilní hypotéka od Komerční banky vám nabízí možnost financovat nákup nebo stavbu či rekonstrukci nemovitosti až do výše 100%. To je výhodná nabídka především pro ty, kdo nemají větší vlastní úspory a zvažují pořízení nového bydlení pro sebe nebo pro svou rodinu. Se 100% hypotékou od Komerční banky tak můžete získat peníze na byt či dům, i když nemáte možnost financovat část ceny nemovitosti z vlastních prostředků. U Flexi hypotéky od Komerční banky navíc můžete odložit splátky hypotéky až o 12 měsíců.

Flexibilní hypotéka od Komerční banky až na 100%

Flexibilní hypotéka vám nabízí hypoteční úvěr od 200 tisíc korun. Horní hranice tohoto úvěru je pak bez omezení. Banka vám půjčí 100% z ceny nemovitosti. Maximální výše úvěru je tak limitována pouze a jenom cenou pořizované nemovitosti.

Za schválení úvěru si Komerční banka běžně účtuje jednorázový fixní poplatek ve výši 2900 Kč. Momentálně ale tato banka nabízí výhodnou akční nabídku, kdy máte možnost vyřízení hypotéky zdarma – neplatíte ani poplatek za schválení hypotéky, ani zpracování znaleckého odhadu ceny nemovitosti.

Poplatky spojené s hypotékou u Komerční banky dále zahrnují poplatek za správu hypotečního úvěru ve výši 250 Kč měsíčně. Pokud máte zájem o zasílání pravidelných výpisů poštou, pak si budete muset připlatit dalších 20 Kč měsíčně. Pokud vám postačí elektronické výpisy, pak to budete mít zdarma.

Další výhody a informace k Flexibilní hypotéce od Komerční banky

U této hypotéky máte možnost na začátku odložit splácení úvěru až o 12 měsíců. Kdykoliv v průběhu následujícího splácení pak máte možnost dočasně snížit splátky hypotéky až o 50%, nebo úplně přerušit splácení až na 3 měsíce. Kdykoliv také můžete uhradit mimořádnou splátku až do výše 20% z poskytnutého úvěru.

Pokud si zvolíte variantu Hypotéka 2v1, kromě finančních prostředků na výdaje spojené s koupí či stavbou či rekonstrukcí nemovitosti, zapískáte možnost čerpat půjčené peníze i k jiným účelům jako je nákup vybavení do domácnosti nebo i na jiné výdaje.

Vyřízení hypotéky u Komerční banky je velmi rychlé, při expresním vyřízení můžete začít čerpat finanční prostředky již do 7 dní.

Peníze z hypotéky navíc můžete použít nejenom na koupi domu, či bytu, ale můžete z nich financovat i nákup jakékoliv jiné nemovitosti – garáže, chaty, chalupy nebo pozemků. Podmínky jsou v takovém případě úplně stejné, jako při koupi domu nebo bytu.
[ads-middle]

Podrobné parametry a srovnání hypoték:

Název hypotéky Komerční banka: Flexibilní hypotéka
Poskytovatel hypotéky Komerční banka
Typ půjčky / úvěru Bankovní hypotéka
Výše hypotéky a splatnost:
Minimální výše úvěru 200 000 Kč
Maximálě – % z ceny 100%
Minimální doba splatnosti 1
Maximální doba splatnosti 30
Fixace hypotéky:
Fixace 1 rok 0,0409
Fixace 3 roky 3,49%
Fixace 5 let 3,49%
Fixace 10 let 4,39%
Fixace 15 let 4,69%
Poplatky:
Poplatek při schválení úvěru 0,00%
Minimální poplatek 2 900 Kč
Maximální poplatek 2 900 Kč
Vedení (bez státní podpory) 250 Kč
Vedení (se státní podporou) neposkytuje se
Další poplatky:
Měsíční výpis poštou 20 Kč
Měsíční výpis elektronicky 0 Kč
Běžný účet v bance podmínkou ano
Předčasné splacení – sankce 5,00%
Čerpání 0
Změna smluvních podmínek. 2000
Doplňkové informace:
Doplňkový úvěr
Odhad ceny nemovitosti 3500 – 4500 Kč
Maximální doba fixace 15
Pojištění Pojištění schopnosti splácet
Poznámky 1x ročně lze provést změnu parametrů hypotéky bez poplatků

Upozornění: Všechny informace v přehledu a porovnání hypoték mají pouze informativní charakter a platí k datu zveřejnění na tomto webu. Parametry jednotlivých hypotečních úvěrů se mohou průběžně měnit. Konkrétní podmínky hypotéky si vždy ověřte na webových stránkách poskytovatele úvěru. Za případné chyby a nepřesnosti v tomto srovnání hypoték se předem omlouváme.

Potřebujete půjčit peníze? Vyberte si:

Pujcka 10000

Bez poplatků předem, bez registrů Vysoká schvalovatelnost

Půjčky před výplatou

Pořiďte si půjčku. Až 400 000 Kč i pro nové klienty!

Pujcka 50 000

Jednoduchá smlouva, bez ručitele. Peníze do 48 hodin, bez registrů.

Rychle hotovostni pujcky do 5000

Výhodná půjčka na vše, co chcete. Půjčíme Vám 600 000 i bez ručitele!

Tip pro vás: Podívejete se na Krátkodobé půjčky bez registru. Také by vás mohla zajímat nabídka Kalkulačka darovací daň.