Hypotéky Waldviertler Sparkasse: Hypoteční úvěr

Waldviertler SparkasseWaldviertler Sparkasse nabízí podobně jako i další banky v ČR různé hypotéky na koupi pozemku pro výstavbu rodinného domu, na koupi rodinného dobu či bytu do osobního vlastnictví, hypotéky na stavbu nebo rekonstrukci, hypotéky na pořízení družstevního bytu (na uhrazení členského podílu v družstvu nebo na převod družstevních práv) nebo i hypotéky na refinancování úvěrů, které byly dříve poskytnuty ke stejným účelům.

100 % hypotéka od Waldviertler Sparkasse

Hypotéka od Waldviertler Sparkasse umožňuje získat peníze od 300 tisíc korun až do výše 100% z hodnoty zastavené nemovitosti. Běžná výše hypotéky od Waldviertler Sparkasse je do 85%, v závislosti na konkrétní nemovitosti a bonitě klienta (na doložení schopnosti splácet a výši příjmů) může být hypoteční úvěr od Waldviertler Sparkasse poskytnut i na 100% ceny.

U této hypotéky od Waldviertler Sparkasse může být splatnost od 1 roku až do 30 let. Při úspěšném schválení hypotéky si banka účtuje jednorázový poplatek za schválení ve výši 2% z půjčené částky. Minimálně tak u Waldviertler Sparkasse zaplatíte 400 Kč, maximální výše je pak bez omezení.

Pokud se rozhodnete pro hypotéku od Waldviertler Sparkasse, budete platit dále pravidelný měsíční poplatek ve výši 50 Kč (u jiných bank je to běžně 150 – 200 Kč). Volitelně si pak můžete připlatit ještě měsíční výpis zasílaný poštou za 15 Kč měsíčně. Předpokladem pro získání hypotéky od Waldviertler Sparkasse je pak nutnost založení běžného osobního účtu u této banky.

K hypotéce nabízí Waldviertler Sparkasse možnost jak variabilní úrokové sazby, tak i možnost sjednat fixní úrokovou sazbu. Úroková sazba od Waldviertler Sparkasse patří mezi nejvýhodnější na trhu, hypotéku můžete mít od této banka již od 3,09 % p.a. Mimořádné splátky hypotéky jsou pak u této banky povoleny jen mimo období fixace úrokové sazby.

Pokud si zvolíte fixní úrokovou sazbu, máte možnost fixace na 3 nebo 5 roků. Po ukončení této doby fixace je opět možné dohodnout s bankou další fixní období nebo přejít na variabilní splátky. Variabilní splátky hypotéky jsou naopak lepší pro ty, kdo plánují mimořádné splátky hypotéky (například ze stavebního spoření nebo z jiných mimořádných příjmů). I v případě variabilní úrokové sazby máte kdykoliv možnost přejít na fixní úroky.

Co je potřeba k vyřízení hypotéky od Waldviertler Sparkasse?

K vyřízení úvěru budete u této banky potřebovat běžné dokumenty. Jednak musíte nechat vystavit potvrzení o příjmech u vašeho zaměstnavatele a dále banka požaduje základní informace o výdajích vaší domácnosti. Dále jsou požadovány běžné osobní doklady a dokumenty k nemovitosti, která bude předmětem hypotéky.
[ads-middle]

Podrobné parametry a srovnání hypoték:

Název hypotéky Waldviertler Sparkasse: Hypoteční úvěr
Poskytovatel hypotéky Waldviertler Sparkasse
Typ půjčky / úvěru Bankovní hypotéka
Výše hypotéky a splatnost:
Minimální výše úvěru 300 000 Kč
Maximálě – % z ceny 85%
Minimální doba splatnosti 1
Maximální doba splatnosti 30
Fixace hypotéky:
Fixace 1 rok 0,0325
Fixace 3 roky neposkytuje se
Fixace 5 let neposkytuje se
Fixace 10 let neposkytuje se
Fixace 15 let neposkytuje se
Poplatky:
Poplatek při schválení úvěru 2,00%
Minimální poplatek 400 Kč
Maximální poplatek bez omezení
Vedení (bez státní podpory) 50 Kč
Vedení (se státní podporou) neposkytuje se
Další poplatky:
Měsíční výpis poštou 15 Kč
Měsíční výpis elektronicky 0 Kč
Běžný účet v bance podmínkou ano
Předčasné splacení – sankce údaj není znám
Čerpání poplatek neuveden
Změna smluvních podmínek. 500 – 2000 Kč
Doplňkové informace:
Doplňkový úvěr neposkytuje se
Odhad ceny nemovitosti neposkytuje se
Maximální doba fixace individuální
Pojištění neposkytuje se
Poznámky

Upozornění: Všechny informace v přehledu a porovnání hypoték mají pouze informativní charakter a platí k datu zveřejnění na tomto webu. Parametry jednotlivých hypotečních úvěrů se mohou průběžně měnit. Konkrétní podmínky hypotéky si vždy ověřte na webových stránkách poskytovatele úvěru. Za případné chyby a nepřesnosti v tomto srovnání hypoték se předem omlouváme.

Potřebujete půjčit peníze? Vyberte si:

Půjčka 15 000

Peníze ihned na ruku, bez registru. Stačí 30 min. Profesionální servis!

Půjčky brno

Půjčíte si na cokoliv bez poplatků. Roční úroková sazba od 12,5%!

Půjčím na směnku

Zajistíme lepší podmínky úvěru. Snížime vaše splátky na hypotéku.

Www.pujcky-na-smenku.com

10000Kč. Finská Půjčka do 30 minut. Vše vyřídíte online doma. Začněte!