Porovnání hypotéky 50% - 100%
Hypoteční úvěry:
Srovnání půjčky Podrobné srovnání půjček

Srovnání půjčky a úvěry. Více než 70 nabídek. Vyberte si půjčky na bydlení, na auto, na nákupy, na studium nebo půjčky na cokoliv. Porovnávat půjčky můžete podle mnoha různých parametrů.


Podrobné srovnání půjček

Hypotéky na bydlení nabízíme již více než 20 roků. Vyberte si ze široké nabídky prověřených bankovních produktů a vyzkoušejte půjčku na bydlení, která vám zaručí spokojené stáří.

Hypoteční účelový rezidenční úvěr od UniCredit Bank

UniCredit BankHypotéky na bydlení od UniCredit Bank vám umožní získat až 100% ceny nemovitosti. Tato 100% hypotéka je určena především na koupi bytu do osobního vlastnictví, na nákup stavebního pozemku nebo družstevního bytu, na koupi rodinného domu včetně příslušenství. U 100% hypotéky na bydlení poskytuje UniCredit Bank velmi výhodné úrokové sazby již od 2,5% p.a.  Kromě základní varianty hypotéky pak UniCredit Bank nabízí i hypotéky bez poplatků, hypotéky bez doložení příjmů, nebo variabilní hypoteční úvěry s možností předčasného splacení.

Podmínky a parametry hypotéky od UniCredit Bank

Minimální výše hypotečního úvěru od UniCredit Bank je 200 000 Kč. Maximální suma, kterou vám banka na hypotéku půjčí je až 100% z ceny nemovitosti. Peníze si u UniCredit Bank můžete půjčit na dobu 1 – 30 roků.

Za zpracování hypotéky se platí jednorázový poplatek 2,5 tisíce korun (to je o něco méně než u jiných bank, kde je tento poplatek za schválení hypotéky zpravidla stanoven jako procento z půjčených peněz).

Další náklady na hypotéku od UniCredit Bank je především pravidelný měsíční poplatek. Ten je u UniCredit Bank ve výši 200 Kč (u běžné hypotéky) nebo 250 Kč (u hypotéky se státní podporou). To je o něco více než je běžné (u jiných bank se tento poplatek zpravidla hradí ve výši 150 – 220 Kč).

Hypotéku od UniCredit Bank je možné čerpat po dobu 6-ti měsíců od jejího schválení a podpisu úvěrové smlouvy. Po tuto dobu u UniCredit Bank neplatíte splátky, hradíte pouze úroky z aktuálně vyčerpané částky. Plnou výši splátky začnete platit až další měsíc po vyčerpání celé hypotéky.

Další výhody hypotéky od UniCredit Bank

Ke svým hypotékám nabízí UniCredit Bank celou řadu výhodných bonusů nebo doplňkových služeb. Pokud zvolíte variantu Hypotéka FLEXI, máte možnost hradit mimořádné splátky hypotéky i v průběhu období, kdy máte nastavenou fixaci základní úrokové sazby.

Pokud si zvolíte Hypotéka PLUS, nemusíte platit žádný poplatek za schválení ani pravidelné měsíční poplatky za správu úvěru. Pokud si zvolíte Hypotéka TWIN, kromě peněz na nákup nemovitosti dostanete od banky ještě peníze na cokoliv – další neúčelový úvěr, ze kterého můžete financovat třeba nákup vybavení do bytu nebo nákup nového auta.

Pokud byste chtěli mít u vaší hypotéky co nejnižší splátky, pak vám UniCredit Bank nabízí i svoje PŘEVRATNOU Hypotéku s variabilní sazbou. U ní můžete mít úroky již od 2,5% (v závislosti na aktuální sazbě).

Peníze od UniCredit Bank pak můžete použít třeba i na refinancování předcházející hypotéky nebo jiného úvěru na bydlení.

Podrobné parametry a srovnání hypoték:

Název hypotéky UniCredit Bank: Hypoteční úvěr účelový rezidenční
Poskytovatel hypotéky UniCredit Bank
Typ půjčky / úvěru Bankovní hypotéka
Výše hypotéky a splatnost:
Minimální výše úvěru 200 000 Kč
Maximálě – % z ceny 100%
Minimální doba splatnosti 1
Maximální doba splatnosti 30
Fixace hypotéky:
Fixace 1 rok 0,0299
Fixace 3 roky 3,39%
Fixace 5 let 3,39%
Fixace 10 let 4,39%
Fixace 15 let neposkytuje se
Poplatky:
Poplatek při schválení úvěru 0,00%
Minimální poplatek 2 500 Kč
Maximální poplatek 2 500 Kč
Vedení (bez státní podpory) 200 Kč
Vedení (se státní podporou) 250 Kč
Další poplatky:
Měsíční výpis poštou 0 Kč
Měsíční výpis elektronicky 0 Kč
Běžný účet v bance podmínkou ano
Předčasné splacení – sankce 1,00%
Čerpání 1500
Změna smluvních podmínek. 2000 – 5000 Kč
Doplňkové informace:
Doplňkový úvěr
Odhad ceny nemovitosti neposkytuje se
Maximální doba fixace 20
Pojištění Pojištění schopnosti splácet
Poznámky Varianty hypotéky: Převratná hypotéka s variabilní sazbou, hypotéka bez poplatků, hypotéka s možností předčasného splacení

Upozornění: Všechny informace v přehledu a porovnání hypoték mají pouze informativní charakter a platí k datu zveřejnění na tomto webu. Parametry jednotlivých hypotečních úvěrů se mohou průběžně měnit. Konkrétní podmínky hypotéky si vždy ověřte na webových stránkách poskytovatele úvěru. Za případné chyby a nepřesnosti v tomto srovnání hypoték se předem omlouváme.

Potřebujete půjčit peníze? Vyberte si:

Sms půjčky hned na učet

Online sjednání do 60 sekund. Zavoláme Vám, neplatíte poplatky!

Půjčka 5000 ihned

Online kalkulace splátek úvěru či leasingu z pohodlí Vašeho domova.

Půjčka na směnku bez poplatku předem

Nebankovní hypotéka od 7,5 % RPSN, exekuce se zárukou přeúvěrování.

Domaci pujcky

Půjčky bez doložení příjmu a nahlížení do registrů. Až do 2,5 milionu. Ihned!

Podrobné srovnání
  • Hypotéka 50%-100%
  • Splatnost 5–40 roků
  • Srovnání poplatků
  • Srovnání fixace
  • Bez poplatků
  • Bez příjmů
  • Bez registrů
  • Různé banky
  • Doplňkový úvěr
Podrobné srovnání hypotéky
OVB life.cz
Vybíráte hypotéku pro váš nový byt či dům a nevíte si rady? Odborníci z OVB Allfinanz vám s výběrem pomohou!
Aktuality finance:

Správa SEO pro Váš web

Správa SEO pro Váš web

Pokud se chcete v dnešní době prosadit, bez kvalitního webu se zkrátka neobejdete. Zatímco dříve probíhala reklama převážně formou doporučení na základě vlastní zkušenosti,... 
[Celý článek]

Potřebujete peníze ihned? Zažádejte si o Hypopůjčku!

Potřebujete peníze ihned? Zažádejte si o Hypopůjčku!

Hledáte spolehlivého poskytovatele nebankovních půjček, a přitom nechcete trávit všechen svůj volný čas u přepážky vyplňováním formulářů a nejistým čekáním,... 
[Celý článek]

Půjčka před výplatou první zdarma pouze u společnosti Zaplo.cz!

Jedna kapsa prázdná a ta druhá? Vysypaná! Že přesně nějak takto vypadá vaše finanční situace? Nemáte prostředky pro úhradu nájmu? Nemáte z čeho zaplatit fakturu telefonního... 
[Celý článek]

Konec 100 % hypoték? Je to možné?

Zástupci České národní banky se nechali slyšet, že během roku 2015 chtějí učinit přítrž 100 % hypotečním úvěrům. Pokud toto rozhodnutí projde a dočká se schválení,... 
[Celý článek]

Půjčte si malou částku a umořte všechny své dluhy

Pokud jste se někdy ve svém životě zajímali o finanční úvěr, určitě vám byly v mžiku předloženy neuvěřitelné nabídky. Všechny slibovaly tu největší výhodnost,... 
[Celý článek]

Refinancujte staré úvěry s RePůjčkou od Equa bank

Refinancujte staré úvěry s RePůjčkou od Equa bank

Dostali jste se do finanční tísně? Museli jste si půjčit peníze? Máte ale více úvěrů, které už nestíháte platit? Equa bank má pro vás efektivní řešení, jak se... 
[Celý článek]

Americká hypotéka – řeší vaše problémy?

Americká hypotéka? To si jako mám jet půjčit na barák až do Ameriky? No, dneska už by se nechal takto vyvést z míry už skutečně málokdo. Přestože pojmenování produkt... 
[Celý článek]