Hypotéka GE Money Bank

GE Money BankHypotéka od GE Money Bank je nabízena hned v několika různých variantách. Kromě standartní hypotéky, kde můžete získat až 80% z ceny nemovitosti, nabízí tato banka ještě expresní hypotéky (HypoExpres), možnost refinancování hypotéky nebo variabilní hypotéku s možností výhodnějšího předčasného splacení. Kromě klasických hypotečních úvěrů u této banky najdete i nabídku na americké hypotéky, doplňkové úvěry na bydlení a případně i na konsolidaci půjček se zástavou nemovitosti.

Hypotéka od GE Money Bank – podmínky a informace

U této hypotéky od GE Money Bank si můžete půjčit od 300 000 Kč až do 80% z odhadní ceny nemovitosti. Peníze si můžete půjčit na 5 – 30 roků. Jediným omezením délky úvěru je to, že v době splatnosti hypotéky vám nesmí být více než 70 roků.

U běžné hypotéky si banka účtuje poplatek za vyřízení ve výši 0,8% z půjčené částky. Minimální výše tohoto poplatku je 8 tisíc korun, maximálně pak bance zaplatíte za vyřízení úvěru 25 tisíc korun. Banka současně nabízí možnost, že tento poplatek nebude hrazen jednorázově, ale bude rozúčtován do úroků hypotéky. Vzhledem k možnosti odečítat tyto úroky z daní, se tak můžete vyhnout placení tohoto poplatku.

Běžné náklady spojené s hypotékou jsou pravidelné měsíční poplatky ve výši 150 Kč. Kromě toho banka požaduje, aby si klient s hypotékou zřídil v této bance osobní účet. Pokud budete aktivně používat svůj účet v této bance (účet Genius Active, Genius Optimal nebo Genius Gold), pak můžete získat slevu z úroků z hypotéky až ve výši 0,7%.

Další podmínky a výhody hypotéky od GE Money Bank

Mezi výhody úvěru od této banky patří možnost zpětného proplacení fakturu. Pokud si sjednáte hypotéku u této banky, proplatí vám faktury a další investice do vaší nemovitosti až 3 roky zpětně.

Další výhodnou nabídkou je možnost získání doplňkového úvěru k hypotéce až ve výši 900 tisíc korun. Tyto peníze pak můžete použít na cokoliv bez omezení (třeba na pořízení nábytku a dalšího vybavení do vašeho nového bytu).

Žadatelem o hypotéku u GE Money Bank může být jakákoliv fyzická osoba (minimální věk 18 roků) nebo podnikající fyzická osoba (OSVČ) s trvalým či přechodným pobytem na územní ČR. U hypotéky je nutné doložit v bance vaše příjmy (pokud již máte účet u GE Money Bank, a chodí vám tam vaše pravidelné příjmy), pak se dá hypotéka vyřídit i bez doložení příjmů.
[ads-middle]

Podrobné parametry a srovnání hypoték:

Název hypotéky GE Money Bank: Hypotéka GE Money Bank
Poskytovatel hypotéky GE Money Bank
Typ půjčky / úvěru Bankovní hypotéka
Výše hypotéky a splatnost:
Minimální výše úvěru 300 000 Kč
Maximálě – % z ceny 80%
Minimální doba splatnosti 1
Maximální doba splatnosti
Fixace hypotéky:
Fixace 1 rok 0,0389
Fixace 3 roky 3,59%
Fixace 5 let 3,79%
Fixace 10 let 5,39%
Fixace 15 let neposkytuje se
Poplatky:
Poplatek při schválení úvěru 0,80%
Minimální poplatek 8 000 Kč
Maximální poplatek 25 000 Kč
Vedení (bez státní podpory) 150 Kč
Vedení (se státní podporou) neposkytuje se
Další poplatky:
Měsíční výpis poštou 0 Kč
Měsíční výpis elektronicky 0 Kč
Běžný účet v bance podmínkou ano
Předčasné splacení – sankce 5,00%
Čerpání 500 Kč za každé čerpání
Změna smluvních podmínek. 3000 – 5000 Kč
Doplňkové informace:
Doplňkový úvěr Doplňkový úvěr bez určení účelu, konsolidace půjček k hypotéce
Odhad ceny nemovitosti
Maximální doba fixace 15
Pojištění Pojištění schopnosti splácet
Poznámky Varianty hypoték: hypotéka Express, hypotéka k refinancování, hypotéka s doplňkovým úvěrem, variabilní hypotéka

Upozornění: Všechny informace v přehledu a porovnání hypoték mají pouze informativní charakter a platí k datu zveřejnění na tomto webu. Parametry jednotlivých hypotečních úvěrů se mohou průběžně měnit. Konkrétní podmínky hypotéky si vždy ověřte na webových stránkách poskytovatele úvěru. Za případné chyby a nepřesnosti v tomto srovnání hypoték se předem omlouváme.

Potřebujete půjčit peníze? Vyberte si:

Rychlá půjčka do 24 hodin

Půjčky bez registru a bez skrytých poplatků Stačí 2 doklady.Peníze do 24hodin

Půjčky na ruku

Jednoduchá žádost na pár minut, okamžitý výsledek posouzení!

Okamžitá sms půjčka

Nenahlížíme do registru. Půjčky do 30 minut bez poplatků předem.

Půjčky bez registru ostrava

Vem si peníze! Snadné peníze z domova. Rychlá on-line žádost.