FAHD s.r.o. – nebankovní hypotéky

Finanční a hypoteční družstvo je poskytovatelem nebankovních hypoték – produktu srovnatelného s bankovními americkými hypotékami. Na rozdíl od banky však FAHD nepožaduje po svých klientech prokazování bonity a schopnosti splácet. Spokojí se pouze se zástavou nemovitosti. Proto je hypotéka od FAHD přednostně určena těm, kdo se svou žádostí v bance neuspěli.

Výhody nebankovní hypotéky od FAHD

Jak je již výše zmíněno, není potřeba prokazovat své příjmy. Mimoto nevadí ani klientův případný záznam v registru dlužníků, případné exekuce a zástavy. Naopak, nebankovní hypotéka bývá často využívána právě k úhradě stávajících dluhů, půjček a exekucí. Za vyřízení hypotéky zde neplatíte předem žádné poplatky, veškeré náklady s hypotékou spojené, např. odhad nemovitosti, uhradí FAHD za vás. Schvalovací proces proběhne během pouhých 24 hodin. Hypotéka může být poskytnuta na jakoukoliv nemovitost na celém území ČR, a to i na nemovitost třetí osoby, pokud získáte její souhlas. Stejně jako v případě bankovní hypotéky i zde zůstáváte majiteli nemovitosti po celou dobu splácení, zřizuje se pouze zástavní právo.

Základní parametry nebankovní hypotéky

FAHD poskytovanou výši hypotéky neomezuje žádnou částkou, horním limitem je 70% odhadní ceny zastavované nemovitosti. Dobu splatnosti si můžete zvolit sami v rozmezí 1 – 30 let. Hypotéku lze přitom kdykoliv bez sankcí předčasně splatit. Hypoteční úvěr od FAHD je neúčelový, což znamená, že získané peníze můžete použít naprosto dle vlastního uvážení. Pro vyřízení hypotéky je předběžně pouze nutné zaslat poskytovateli vyplněnou online žádost a minimálně dvě fotografie exteriéru nemovitosti a dále fotografii každé místnosti.