Typy hypoték

Pro každého se hodí jiný způsob financování bydlení, a proto Raiffeisen banka nabízí hned několik typů hypoték, aby si každý mohl vybrat podle toho, co mu osobně s přihlédnutím k individuálním možnostem bude nejvíce vyhovovat.

Hypotéka klasik

Je vhodná pro ty, kteří plánují investici do nemovitosti a chtějí využít klasického hypotečního úvěru. U tohoto produktu je možnost výběru z řady úrokových sazeb s fixací na 1 – 15 let nebo plovoucí úrokové sazby.

Klasik Plus

Je určena pro situace, kdy je nutné překlenout určité období, po které nelze úvěr dočasně zajistit zástavním právem, přičemž vy již potřebujete čerpat část nebo celou výši úvěru.

Offset – hypotéka se zápočtem úspor

Je hypotéka pro lidi, kteří potřebují hypoteční úvěr, ale současně chtějí mít uloženou hotovost pro případ nepředvídaných výdajů. Zápočet úspor zde pomáhá snížit úrokové náklady hypotéky a výši měsíční splátky.

Americká hypotéka univerzál

jako všechny americké hypotéky je určena na koupi a financování čehokoli. Nezjišťuje se využití finančních prostředků, které tak máte na svém běžném účtu volně k použití.

Variabilní hypotéka

Neúčelová hypotéka s kontokorentním rámcem, která Vám umožní čerpat a splácet úvěr dle Vašich potřeb.

Hypotéka Profit

Profit je hypotéka specializovaná na komerční nemovitosti určené k následnému pronájmu – hypotéka jako investice.

Equi hypotéka

Hypotéka určená žadatelům, kteří nemohou nebo nechtějí doložit svůj příjem standardně požadovaným způsobem a přesto si chtějí koupit nemovitost nebo získat volné finanční prostředky. K žádosti o tuto hypotéku musíte doložit jen odhad nemovitosti.