Hypotéka bez doložení příjmů od Hypoteční banky

Hypoteční bankaHypotéka bez doložení příjmů, od Hypoteční banky, vám umožní financovat nákup nového bytu, domu nebo jeho rekonstrukci nebo výstavbu i bez toho že byste museli v bance dokládat svoje příjmy. Pokud tedy máte nízké příjmy (nebo jejich výši nemůžete spolehlivě doložit), pokud jste v aktuálním zaměstnání ve zkušební nebo výpovědní lhůtě, pokud podnikáte jako OSVČ a nesplňujete podmínky banky pro získání hypotéky, tohle je vaše šance. Hypotéka bez doložení příjmů vám umožní začít řešit vaše bydlení.

Hypotéka bez doložení příjmů od Hypoteční banky

Hypotéka bez dokládání příjmů od Hypoteční banky umožňuje všem zájemcům získat až 50% z odhadní ceny nemovitosti formou bankovní hypotéky. Minimální výše úvěru je 200 tisíc korun.

Hypotéka bez dokazování příjmů může být sjednán na 5 – 30 roků. Při schválení úvěru hradíte jednorázový poplatek ve výši 0,6 % z půjčené částky (je to zároveň minimálně 4 000 Kč, a maximálně 18 000 Kč).

Za správu hypotéky pak budete platit měsíční poplatek 150 Kč (u hypotéky se státní podporou to bude 220 Kč. Tištění výpis poskytuje banka za poplatek ve výši 20 Kč.

U hypotéky bez doložení příjmů může být sjednána fixace na 1 – 15 roků, výše základní úrokové sazby se mění podle sjednané doby fixace – konkrétní hodnoty úrokové sazby najdete v podrobné tabulce níže.

Další podmínky a informace k hypotéce bez doložení příjmu

Hypotéka bez doložení příjmu může být kombinována s dalšími nabídkami od Hypoteční banky. Můžete ji tedy použít nejenom u klasické hypotéky na koupi bytu či domu nebo při rekonstrukci, ale i u hypotéky, která slouží k refinancování jiných úvěrů na bydlení nebo při koupi stavebního pozemku.

U hypotéky bez doložení příjmů je poskytován úvěr až do výše 50% z odhadní ceny (maximálně je to ale pouze 5 miliónů korun).  U nižších úvěrů pak banka požaduje, aby hodnota zastavené nemovitosti byla minimálně 1 milión korun. Tj. i když budete žádat o hypotéku ve výši jen 200 nebo 300 tisíc korun, minimální hodnota zastaveného bytu či domu musí být 1 milión korun.

Jako zástava u hypotéky bez dokládání příjmů může sloužit dům či byt v osobním vlastnictví, který je určený k trvalému bydlení. Případně může jako zástava sloužit i nebytová jednotka – pouze ale za předpokladu, že předmětem hypotéky je rekonstrukce nebo výstavba, která z této nebytové jednotky učiní standartní bytovou jednotku.
[ads-middle]

Podrobné parametry a srovnání hypoték:

Název hypotéky Hypoteční banka: Hypotéka bez doložení příjmů
Poskytovatel hypotéky Hypoteční banka
Typ půjčky / úvěru Bankovní hypotéka
Výše hypotéky a splatnost:
Minimální výše úvěru 200 000 Kč
Maximálě – % z ceny 50%
Minimální doba splatnosti 5
Maximální doba splatnosti 30
Fixace hypotéky:
Fixace 1 rok neposkytuje se
Fixace 3 roky 5,59%
Fixace 5 let 5,49%
Fixace 10 let 6,29%
Fixace 15 let 6,59%
Poplatky:
Poplatek při schválení úvěru 0,60%
Minimální poplatek 4 000 Kč
Maximální poplatek 18 000 Kč
Vedení (bez státní podpory) 150 Kč
Vedení (se státní podporou) 220 Kč
Další poplatky:
Měsíční výpis poštou 20 Kč
Měsíční výpis elektronicky 0 Kč
Běžný účet v bance podmínkou ne
Předčasné splacení – sankce 5,00%
Čerpání 0 Kč první 3 čerpání, 800 Kč každé další
Změna smluvních podmínek. 2000 – 10 000 Kč
Doplňkové informace:
Doplňkový úvěr
Odhad ceny nemovitosti 0 – 5000 Kč
Maximální doba fixace 30
Pojištění Pojištění schopnosti splácet, majetkové pojištění
Poznámky

Upozornění: Všechny informace v přehledu a porovnání hypoték mají pouze informativní charakter a platí k datu zveřejnění na tomto webu. Parametry jednotlivých hypotečních úvěrů se mohou průběžně měnit. Konkrétní podmínky hypotéky si vždy ověřte na webových stránkách poskytovatele úvěru. Za případné chyby a nepřesnosti v tomto srovnání hypoték se předem omlouváme.

Potřebujete půjčit peníze? Vyberte si:

Půjčky bez poplatku předem

Bez registru půjčka. Sjednejte si online půjčky ihned. Peníze na váš účet zašleme obratem.

Pujčka na směnku na ruku

Půjčky od 1000 do 10 milionů Kč. Najdeme pro vás vhodnou půjčku!

Pujčky brno

Pro zaměstnané a podnikatele z jihu Moravy nebo Olomouckého kraje.

Pujcka do 10000 na ruku

Levné půjčky bez registru – Máte zápis v registru dlužníků? Půjčte si od soukromé společnosti!