Online hypotéka po webu (až 100%)

Hypoteční bankaHypoteční banka nabízí výhodné hypotéky po webu. Ty svými parametry a nízkými poplatky patří mezi nejvýhodnější hypotéky na českém bankovním trhu. Hypotéka od Hypoteční banky vám umožní snadno a rychle získat až 100% z odhadní ceny nemovitosti. Hypotéky banka poskytuje bez poplatku za vyřízení úvěru (ušetříte i několik desítek tisíc korun). Kromě toho má hypotéka po webu od Hypoteční banky i mnoho dalších výhod.

Parametry a podmínky Hypotéky po webu od Hypoteční banky

Minimální výše hypotéky od Hypoteční banky je od 300 tisíc korun. Maximálně vám pak tato banka půjčí až do výše sta procent z odhadní ceny nemovitosti. Sami si také můžete zvolit dobu splatnosti v rozmezí 5 – 30 roků.

U této hypotéky po webu od Hypoteční banky neplatíte bance žádný poplatek za schválení hypotéky. U jiných bank je běžné platit jednorázový poplatek ve výši 0,4 % – 1 % z půjčované částky, což speciálně u hypotéky představuje nemalá finanční obnos. Tady to ale máte zdarma.

Hypotéky od Hypoteční banky jsou poskytovány v několika různých variantách – bez doložení příjmů, zpětná hypotéka, hypotéka bez poplatků, nebo také jako úvěr s progresivním či degresivním splácením.

Další parametry a podmínky

U této hypotéky nabízí Hypoteční banka velmi výhodný odhad ceny nemovitosti. Zatímco jiné banky si účtují i 5000 Kč za provedení odhadu, zde můžete mít odhad již za 900 Kč. Kromě toho Hypoteční banka při dodání kompletních podkladů zajistí schválení hypotéky a uvolnění finančních prostředků již do 24 hodin.

U této hypotéky si můžete sjednat fixaci základní úrokové sazby na 1 – 15 roků. Díky fixaci pak máte po určenou dobu jistotu pravidelné výše splátky bez ohledu na aktuální vývoj na bankovním trhu. (bez fixace se úroky hypotéky řídí aktuální mezibankovní sazbou PRIOBOR, která může i velmi výrazně prodražit splácení).

Hypotéku od Hypoteční banky je možné použít jak na koupi domu či bytu nebo i na jeho rekonstrukci. Můžete si koupit rodinný dům, stavební pozemek, můžete z hypotéky financovat i výstavbu nebo rekonstrukci rekreačního objektu (chaty či chalupy). Za peníze můžete zakoupit i spoluvlastnický podíl na nějaké nemovitosti.

Vyřízení hypotéky u Hypoteční banky je velmi snadné. Vše potřebné můžete provést online na webu této banky. Nemusíte ani chodit na katastrální úřad, všechny potřebné dokumenty z katastru nemovitostí pro vás může zajistit banka sama.
[ads-middle]

Podrobné parametry a srovnání hypoték:

Název hypotéky Hypoteční banka: Hypotéka po webu
Poskytovatel hypotéky Hypoteční banka
Typ půjčky / úvěru Bankovní hypotéka
Výše hypotéky a splatnost:
Minimální výše úvěru 300 000 Kč
Maximálě – % z ceny 100%
Minimální doba splatnosti 5
Maximální doba splatnosti 30
Fixace hypotéky:
Fixace 1 rok 0,0419
Fixace 3 roky 3,59%
Fixace 5 let 3,49%
Fixace 10 let 4,29%
Fixace 15 let 4,59%
Poplatky:
Poplatek při schválení úvěru 0,00%
Minimální poplatek 0 Kč
Maximální poplatek 0 Kč
Vedení (bez státní podpory) 150 Kč
Vedení (se státní podporou) 220 Kč
Další poplatky:
Měsíční výpis poštou 20 Kč
Měsíční výpis elektronicky 0 Kč
Běžný účet v bance podmínkou ne
Předčasné splacení – sankce 5,00%
Čerpání 0 Kč první 3 čerpání, 800 Kč každé další
Změna smluvních podmínek. 2000 – 10 000 Kč
Doplňkové informace:
Doplňkový úvěr
Odhad ceny nemovitosti 0 – 5000 Kč
Maximální doba fixace 30
Pojištění Pojištění nesplácení, majetkové pojištění
Poznámky Varianty hypoték: bez doložení příjmů, bez poplatků za schválení, hypotéka zpětně, s progresivním nebo degresivním splácením

Upozornění: Všechny informace v přehledu a porovnání hypoték mají pouze informativní charakter a platí k datu zveřejnění na tomto webu. Parametry jednotlivých hypotečních úvěrů se mohou průběžně měnit. Konkrétní podmínky hypotéky si vždy ověřte na webových stránkách poskytovatele úvěru. Za případné chyby a nepřesnosti v tomto srovnání hypoték se předem omlouváme.

Potřebujete půjčit peníze? Vyberte si:

Půjčka pro každého

Nechce vám půjčit banka? My ano! Až 130 tis. Kč bez ručitele do 24h.

Pujčky bez poplatku do 10000

Potřebujete rychle půjčit peníze bez zbytečných poplatků a procesů?

Půjčím 10000

Snadná cesta k penězům pro všechny. Vyřešíme Vaše problémy online.

Půjčka 15000

Půjčky bez registru ihned. Až 3.000.000 na cokoli bez registru Ručení nemovitostí! Brzo schváleno.