Rychloúvěr od společnosti Modrá pyramida

S Modrou pyramidou můžete mít zajištěny finanční prostředky ještě před tím, než si vyberete nemovitost. Poskytuje více typů úvěrů, každý klient si může vybrat přesně podle svých potřeb.

Rychloúvěr

Rychloúvěr se hodí pro ty, kteří uvažují o rekonstrukci svého bydlení, výměně oken, zateplení fasády, rekonstrukci koupelny, kuchyně, výměně podlah a podobně. Bez zajištění si můžete půjčit až 500 000 Kč a splátky je možno si rozložit až na 15 let. Úroková sazba u tohoto úvěru je 6,34% ročně. Rychloúvěr je možné využít i jako pohotovostní úvěr v době, kdy ještě nemáte vybránu konkrétní nemovitost.

Úvěr ze stavebního spoření

Úvěr ze stavebního spoření můžete získat po dvou letech spoření, ve chvíli kdy máte naspořeno minimálně 40% cílové částky a splnili jste podmínky poskytnutí úvěru ze stavebního spoření. Úvěr je určen k financování bydlení a má nízkou úrokovou sazbu. Tento úvěr máte možnost splatit kdykoliv bez sankcí.

Refinancování

Modrá pyramida nabízí také refinancování hypoték. Refinancování je vhodné pro ty klienty, kteří mají pocit, že splácejí příliš mnoho a splátky jim přerůstají přes hlavu. Máte možnost přejít se svými úvěry k Modré pyramidě, budete mít zajištěnu výbornou úrokovou sazba a tím ušetříte své peníze. Nebudete potřebovat žádný počáteční vklad, ani vás nebude nic stát vedení překlenovacího úvěru. Navíc ještě uspoříte na daních díky možnosti snížení základu daně o zaplacené úroky. Modrá pyramida doporučuje svým klientům pojištění proti neschopnosti splácet úvěr, které vás v nepříznivých časech ochrání.