Brio Czech – výhodná americká hypotéka

Nebankovní společnost Brio Czech nabízí zájemcům možnost půjčky se zástavou nemovitosti – jinak známé též jako americká hypotéka. Výhodou americké hypotéky u této společnosti je bezesporu fakt, že ručitelem a majitelem zastavované nemovitosti může být bez problémů jakákoliv třetí osoba, což není u všech poskytovatelů vždy pravidlem.

Jak na to

Brio Czech vám je schopno poskytnout finanční hotovost ve výši od pouhých 10 000 až do 200 000 000 korun. Výše úvěru je vždy omezena jen tržní hodnotou zastavované nemovitosti, neboť americká hypotéka se poskytuje vždy maximálně do výše 70% této částky. Přitom si lze individuálně domluvit způsob splácení. Jestliže máte pocit, že právě tato hypotéka je pro vás vhodným produktem, můžete poskytovatele kontaktovat pomocí online formuláře na jeho webových stránkách a pak již jen vyčkejte, až vás zástupce společnosti sám navštíví, vy sami nikam jezdit nemusíte.

Proč právě Brio

Americká hypotéka od Brio Czech je velice flexibilním produktem, který se dokáže přizpůsobit potřebám konkrétního klienta, hodí se k refinancování stávajících dluhů, bankovních hypoték, půjček, úvěrů i dluhů z kreditních karet – zkrátka je možno použít ji na cokoliv, k čemu právě vy konkrétně potřebujete peníze. A jestliže je potřebujete akutně, Brio Czech vám vyjde vstříc – existuje možnost expresního čerpání hotovosti již do 48 hodin. Navíc společnost nabízí odbornou pomoc v případě, že se vám vaše finanční situace vymkla z rukou – pomůže vám komplexně řešit exekuce – vyplatí exekuci, která již byla na vaši nemovitost uvalena či dokonce zruší již vyhlášenou dražbu. Veškeré právní poradenství je přitom zcela zdarma.