Nebankovní hypotéky mají řadu výhod

Přestože si při vyslovení slova hypotéka většina z nás vybaví přísného bankovního úředníka, který s vážnou tváří posuzuje žádosti, na trhu je i množství nebankovních produktů, které mohou vyhovovat právě vám a vašim požadavkům a nezatíží vás přitom takovým množstvím administrativních úkonů. Naopak, v mnoha ohledech mohou být pro vás i výrazně výhodnější či alespoň dostupnější.

Cash Broker

Společnost Cash Broker provozuje na internetu službu nebankovni-hypoteky-cr.cz. Jestliže vám produkty bank nevyhovují či jste naopak vy bankou nebyli vyhodnoceni jako perspektivní klienti, s důvěrou se obraťte právě sem. Konzultanti společnosti s vámi podrobně proberou vaši finanční situaci a zdarma vám doporučí individuálně pro vás nejvýhodnější nebankovní hypotéku na trhu. Vyřízení vaší žádosti by přitom nemělo trvat rozhodně déle než 1, maximálně 2 týdny.

Hypotéka bez doložení příjmů

Jednou z často žádaných možností je hypotéka bez doložení příjmů. Jste schopni hradit měsíční splátky, přestože banka si to nemyslí? Bez jakýchkoliv poplatků předem zde můžete obdržet peníze jen na základě čestného prohlášení o výši svých příjmů, případně jiných dokumentů potvrzujících vaše finanční zdroje či majetek. Váš úvěr bude zajištěn zástavním právem k nemovitosti, jejímž majitelem ovšem zůstáváte stále vy, a víc není zapotřebí. Splácet přitom hypotéku můžete 20 nebo ve výjimečných případech až 33 let.

Hypotéka bez registru

Finanční produkt hypotéka bez registru je něco, s čím se v bance nesetkáte. Hodí se zejména pro ty zájemce, kterým již banka žádnou pomoc neposkytne. Svůj úvěr můžete přitom zaručit i nemovitostí ve vlastnictví třetí osoby a využít jej k jakémukoliv účelu. Požádat o hypotéku bez registru může každý občan ČR starší 18 let a dokonce i právnické osoby.