Porovnání hypotéky 50% - 100%
Hypoteční úvěry:
Srovnání půjčky Podrobné srovnání půjček

Srovnání půjčky a úvěry. Více než 70 nabídek. Vyberte si půjčky na bydlení, na auto, na nákupy, na studium nebo půjčky na cokoliv. Porovnávat půjčky můžete podle mnoha různých parametrů.


Podrobné srovnání půjček

Hypotéky na bydlení nabízíme již více než 20 roků. Vyberte si ze široké nabídky prověřených bankovních produktů a vyzkoušejte půjčku na bydlení, která vám zaručí spokojené stáří.

Nejlevnější hypotéka, úrok pouze 1%

Mark Zuckerberg, Facebook - Když jste miliardář, banky vám nabídnou i nejvýhodnější hypotéku s úrokem jen 1%. A to se vyplatí.

Mark Zuckerberg, Facebook - Když jste miliardář, banky vám nabídnou i nejvýhodnější hypotéku s úrokem jen 1%. A to se vyplatí.

Průměrná úroková sazba u běžné hypotéky v posledních měsících klesla v ČR až na 3,69%. Pokud si ale uvědomíte, že tento úrok budete splácet i deset, patnáct nebo 20 roků, pořád i takto nízká úroková sazba dělá pořádně velkou sumu peněz. Pokud si vezmete hypotéku třeba na 2,5 miliónu korun na 20 roků, zaplatíte za tuto dobu celkem o 1,03 miliónu korun víc, než jste si půjčili. A milión korun navíc už není zanedbatelná částka a to do toho ještě nejsou zahrnuty nejrůznější poplatky spojené s vedením hypotéky. Ve výsledku tak často zaplatíte i o několik stovek tisíc korun víc.

Hypotéka s úrokem 1%

Možná se vám to může zdát jako nemožné, ale banky často poskytují i mnohem výhodnější hypotéky. Hezkým příkladem je hypotéka, kterou nedávno poskytnula banka Morgan Stanley, zakladateli internetové služby Facebook. Mark Zuckerberg získal hypotéku na svůj nový byt, u které platí právě jen úrok ve výši 1%.

Možná si říkáte, že příklad z USA není asi srovnatelný s poměry, které vládnou na českém hypotečním trhu. Je to ale úplně stejné. Zatímco miliardář Mark Zuckerberg platí za hypotéku úrok ve výši 1%, běžný američan si v USA pořizuje hypotéku s 3x vyššími úroky.

Nejlevnější hypotéky v ČR

V ČR je pak situace s hypotékami úplně stejná. I když průměrná úroková sazba hypotéky je aktuálně 3,69%, pokud patříte k „bohatým“ lidem, může vám banka nabídnout mnohem výhodnější podmínky. Není tak výjimkou ani úroková sazba hypotéky okolo 1,5%. Na takto nízké úroky ale dosáhnout pouze ti klienti, kteří využívají některé ze služeb privátního bankovnictví.

Jak získat nejlevnější hypotéku?

Aby vám banka nabídla podobně výhodnou hypotéku, postačí jen málo. Stačí, abyste měli pár miliónů, o které se vám banka bude starat. Jakmile se zařadíte mezi významné klienty banky, budete mít nárok na celou řadu služeb, o kterých si běžní klienti banky mohou nechat jenom zdát. Neomezený úvěr, platinovou kreditní kartu s úvěrovým limitem půl miliónu korun a více, bezúročné půjčky nebo třeba právě hypotéku s úrokem 1,5%.

Banky ale nikde neuvádějí, jaké všechny výhody svým privátním klientům nabízí. Takto výhodné úrokové sazby u hypotéky nebo i další výhody nebývají součástí běžných ceníků banky. Jedná se o individuální podmínky pro privátní klienty.

Privátní bankovnictví u nás nabízí téměř všechny banky. Například tiskový mluvčí České spořitelny přiznal v rozhovoru pro e15.cz že „Vzhledem k tomu, že klienti privátního bankovnictví jsou vždy významnými klienty banky, úrokové sazby tomu odpovídají“.

Podobná situace je například i u Raiffeisenbank, její tiskový mluvčí zase říká: „Bohatí klienti často financují své nemovitosti hypotékou, i když mají dostatek prostředků. Věří, že uložené peníze jim dokážou vydělat více, než kolik bude činit úrok na hypotéce. Své peníze tak nechávají vydělávat a na nemovitost si vezmou hypotéku“.

Takže pokud chcete mít nejvýhodnější hypotéku v ČR, pokud chcete platit úroky nižší než je reálná inflace, stačí málo. Sežeňte si někde pár miliónů a staňte se významným klientem banky. A sami uvidíte, jak se banka bude moci „přetrhnout“ aby vám vnutila ty nejvýhodnější podmínky, jen abyste svoje peníze nechali pod její správou.

Podrobné srovnání
  • Hypotéka 50%-100%
  • Splatnost 5–40 roků
  • Srovnání poplatků
  • Srovnání fixace
  • Bez poplatků
  • Bez příjmů
  • Bez registrů
  • Různé banky
  • Doplňkový úvěr
Podrobné srovnání hypotéky
OVB life.cz
Vybíráte hypotéku pro váš nový byt či dům a nevíte si rady? Odborníci z OVB Allfinanz vám s výběrem pomohou!
Aktuality finance:

Správa SEO pro Váš web

Správa SEO pro Váš web

Pokud se chcete v dnešní době prosadit, bez kvalitního webu se zkrátka neobejdete. Zatímco dříve probíhala reklama převážně formou doporučení na základě vlastní zkušenosti,... 
[Celý článek]

Potřebujete peníze ihned? Zažádejte si o Hypopůjčku!

Potřebujete peníze ihned? Zažádejte si o Hypopůjčku!

Hledáte spolehlivého poskytovatele nebankovních půjček, a přitom nechcete trávit všechen svůj volný čas u přepážky vyplňováním formulářů a nejistým čekáním,... 
[Celý článek]

Půjčka před výplatou první zdarma pouze u společnosti Zaplo.cz!

Jedna kapsa prázdná a ta druhá? Vysypaná! Že přesně nějak takto vypadá vaše finanční situace? Nemáte prostředky pro úhradu nájmu? Nemáte z čeho zaplatit fakturu telefonního... 
[Celý článek]

Konec 100 % hypoték? Je to možné?

Zástupci České národní banky se nechali slyšet, že během roku 2015 chtějí učinit přítrž 100 % hypotečním úvěrům. Pokud toto rozhodnutí projde a dočká se schválení,... 
[Celý článek]

Půjčte si malou částku a umořte všechny své dluhy

Pokud jste se někdy ve svém životě zajímali o finanční úvěr, určitě vám byly v mžiku předloženy neuvěřitelné nabídky. Všechny slibovaly tu největší výhodnost,... 
[Celý článek]

Refinancujte staré úvěry s RePůjčkou od Equa bank

Refinancujte staré úvěry s RePůjčkou od Equa bank

Dostali jste se do finanční tísně? Museli jste si půjčit peníze? Máte ale více úvěrů, které už nestíháte platit? Equa bank má pro vás efektivní řešení, jak se... 
[Celý článek]

Americká hypotéka – řeší vaše problémy?

Americká hypotéka? To si jako mám jet půjčit na barák až do Ameriky? No, dneska už by se nechal takto vyvést z míry už skutečně málokdo. Přestože pojmenování produkt... 
[Celý článek]