Refinancujte staré úvěry s RePůjčkou od Equa bank

Refinancujte staré úvěry s RePůjčkou od Equa bankDostali jste se do finanční tísně? Museli jste si půjčit peníze? Máte ale více úvěrů, které už nestíháte platit? Equa bank má pro vás efektivní řešení, jak se zbavit svých starých úvěrů a platit nižší měsíční splátky, aniž byste museli prodlužovat dobu splatnosti půjčky. Jedná se o takzvanou RePůjčku, se kterou budete staré úvěry refinancovat.

Svou současnou půjčku si vyměníte díky refinancování za výhodnější půjčku. RePůjčka je unikátní úvěrový produkt od Equa bank, se kterou jednoduše a rychle vyměníte jakýkoliv úvěr za nový, zpravidla výhodnější úvěr. Zkrátka provedete tzv. refinancování půjček. Touto cestou je možné zlevnit konsolidované půjčky, libovolné hotovostní půjčky, účelové půjčky za nákup automobil a také neúčelové půjčky. Máte neomezené možnosti.

Možná se vám v minulosti zalíbila svými vlastnostmi třeba Presto půjčka, ale pokud ji nejste schopni splácet, opět využijte refinancování. Equa bank vám totiž garantuje snížení měsíčních splátek až o neuvěřitelných 25 %. Jsou to vaše peníze, které šetříte. Hlavní výhodou je, že zachováte na rozdíl od konsolidace dobu splatnosti. Nemusíte se o nic starat, protože pracovníci Equa bank vše vyřídí za vás. Nemusíte nikam chodit, stačí poslat žádost o refinancování přes internet a během jedné minuty banka posoudí, zda jste vhodným kandidátem na tento úvěrový produkt.

Vlastnosti RePůjčky

Ať už má být refinancována například Česká spořitelna půjčka či jiný typ půjčky, je možné refinancovat částku od 30 000 Kč do 600 000 Kč bez ručitele. Doba splácení je rozložena od 6 do 84 měsíců. Přes internet si můžete nejprve spočítat, kolik vůbec s Equa bank ušetříte, až potom si o RePůjčku požádat přes internet.

RePůjčka není žádný trik, ale výhodný produkt v portfoliu banky Equa bank. Budete s touto půjčkou nadmíru spokojeni. Navíc je možné převést také leasing či úvěr na auto. Všechny informace se dozvíte přímo v samotné bance.