Záchranná hypotéka od Acema Credit

Přes honosný a ne zcela obvyklý název nehledejte za tímto produktem nic jiného než starou známou americkou hypotéku. Kreativita se ovšem vždy počítá. Získat ji můžete po vyplnění online žádosti na internetových stránkách poskytovatele, kterého je však možno pro předběžnou domluvu kontaktovat i telefonicky.

Záchranná hypotéka pomáhá

Komu je pomoc ve formě americké Záchranné hypotéky od Acema Credit určena? Všem, kterým již dluhy přerůstají přes hlavu a nestačí je splácet, každému, nad kým se vznáší hrozba exekuce, těm, kteří mají na svou nemovitost vázánu nevýhodnou zástavu. S pomocí Záchranné hypotéky můžete vyplatit všechny zástavy a exekuce na vaší nemovitosti a zároveň také zkonsolidovat všechny své úvěry a půjčky. Záchranná hypotéka se poskytuje ve výši 100 000 – 5 000 000 korun s dobou splatnosti až 20 let, a to vše bez potvrzení o příjmech a nahlížení do registrů dlužníků. Ručíte pouze a výhradně zastavenou nemovitostí.

Bezpečně, levně a fér

Acema Credit nejenže poskytuje Záchrannou hypotéku bez jakýchkoliv poplatků předem, ale svým klientům rovněž garantuje výhodnější podmínky než mohou najít u jakékoliv konkurence. Díky akčním úrokovým sazbám může být její americká hypotéka dokonce výhodnější než podobné produkty poskytované bankovním sektorem. Zástupce společnosti vám zdarma poradí, zda je tento produkt právě pro vás tím nejvhodnějším, případně doporučí jiné řešení, na prostudování konečných obchodních podmínek dostanete přesně tolik času, kolik potřebujete. Neexistují k nim žádné dodatky, jsou předem jasně dány a platí pro každého.