Úsporná hypotéka od GE Money Bank vám může zachránit bydlení

Hypotéka. Slovo, jež přichází na mysl zejména ve spojení s bydlením. Není se však vůbec čemu divit! Každý, kdo kdy chtěl zafinancovat například nový dům, vilku či byt, sáhl právě po tomto finančním produktu. Ten poskytuje i velice dobře známá banka GE Money Bank, jež se na našem českém trhu pohybuje již řadu let.

Není hypotéka jako hypotéka

Ta samozřejmě neposkytuje pouze jednu jedinou hypotéku, ale hned několik jejích variant. Jedná se o Úspornou hypotéku, Americkou hypotéku a klasickou Hypotéku. A my se zde zastavíme u prvního zmíněného typu, a to u Úsporné hypotéky.

Úsporná hypotéka vám ušetří nemalé peníze

Úsporná hypotéka se vám nejvíce vyplatí ve chvíli, kdy máte na svém běžném účtu pořádný balík peněz. Splátky totiž nejsou vypočítávány z celé půjčené částky, ale pouze z rozdílu mezi úvěrem a vkladem na vašem běžném, bankovním účtu. Úroková sazba je navíc v takovém případě taktéž výhodnější a k tomu všemu si ji ještě můžete na určitou dobu zafixovat.

Spousta muziky za málo peněz

K úsporné hypotéce získáte od GE Money Bank taktéž spoustu služeb zdarma a bez jakýchkoliv poplatků. Jedná se například o odhad nemovitosti, zpracování hypotéky, vyhotovení výpisu z katastru nemovitostí, vedení úvěrového účtu, vedení běžného účtu při měsíčním pravidelném příjmu 7 000 Kč a v neposlední řadě i dílčí mimořádné splátky ve výši 25 % po roce splácení.

Úsporná hypotéka až na 25 let

Nakonec se dostáváme k pojmům, jež každého zajisté taktéž zajímají. Jsou jimi doba splatnosti, úroková sazba, minimální výše půjčky a měsíční splátky. To všechno si zde ještě popíšeme. A začneme na začátku. Doba splatnosti se u Úsporné hypotéky pohybuje maximálně okolo 30 let, úroková sazba je stanovena podle výše disponibilního zůstatku na vašem běžném účtu, minimální výše půjčky je 1 500 000 Kč a měsíční splátky se pohybují podle doby splatnosti a úrokové sazby.